The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Zajímavý projekt nazvaný Strangehood je výtvorem známé skupiky Rooster Teeth Productions zabývající se tvorbou seriálů na enginech her. Za sebou již mají velmi úspěšný seriál "Red vs. Blue" vytvořený v enginu hry Halo. Nyní pracuje tento tým společně s EA na situační komedii Strangerhood (oficiální stránky) z prostředí The Sims 2. Více o seriálu se dozvíte z této naší rubriky.


Jak rozchodit titulky?

Titulky ve formátu *.sub jsou schopny k videu připojit téměř všechny přehrávače DivX videí. Nemusíte se tedy obtěžovat hledáním a stahování nějakých utilit či prográmků, vystačíte si třeba jen s Windows Media Playerem. V nástrojové liště vyberte možnost "Přehrát -> Titulky -> Zapnout, je-li k dispozici". Aby titulky fungovali tak jak mají měly by být ve stejném adresáři jako soubor s videem a měly by mít shodný název. Tedy například (Sh1.sub a Sh1.avi). Pokud vám z nějakého důvodu titulky ve Windows Playeru nepůjdou, pak doporučujeme instalaci kvalitního free přehrávače BSPlayer v něm načtete bezpečně jakékoli titulky.


Episoda 6: Strangerhood hledá superzoufalce

Díl z části parodující soutěž American Idol (u nás Česko hledá superstar). Který z obyvatel SH je nejmuzikálnější? To je to co se nedozvíte, ale zato zjistíte kdo ne. Úvod a závěr dílu je zprostředkován ze záhrobí.


24 MB, AVI

*.sub formát


Episoda 5: Špatně zapamatované události

První velký zvrat v SH. Jedna z postav umírá. Kdo umřel? Kdo to viděl? Co se vlastně skutečně přihodilo? To (ne)zjistíte v této episodě.


19 MB, AVI

*.sub formát


Episoda 4: Kdo vypadne z kola ven...?

Tajemný hlas vyhlásí pro obyvatele SH soutěž v dělání sýrových sendvičů. Kdo vyhraje?


22 MB, AVI

*.sub formát


Episoda 3: Nové rybky

Jak pokračuje příběh Strangerhoodu? Zemřel někdo? To se dozvíte v třetí episodě nazvané "Nové rybky".


14 MB, AVI

*.sub formát


Episoda 2: Nastolení pravidel

Znenadaní promlouvá k hrdinům seriálu záhadný hlas z televize.


18 MB, AVI

*.sub formát


Episoda 1: Co tady děláš?

V první episodě seriálu se vám představí hlavní postavy - Wade, Sam a další.


30 MB, ZIP

*.sub formát


České titulky vytvořili, exklusivně pro thesims2.cz: Glutton (1.-3. episoda) a Anck (4. a výše)© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet