REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
Ben Bell o Sims 3

Ahoj,


Jmenuji se Ben a jsem výkonným producentem The Sims 3. Uplynulá léta pro mě byla velmi vzrušující. Ve chvíli, kdy jsem se připojil k The Sims divizi v EA, jsem měl možnost pracovat na projektech The Sims 2 Pets a The Sims 2 Castaway.


Již velmi brzy oznámíme první detaily o The Sims 3. Jak si určitě dovedete představit, vývojářský tým třetího dílu je nyní velmi nadšen, protože na hře pracoval několik uplynulých let. Stejně jako vy, jsme tady všichni fanoušky The Sims a nechceme nadále vyčkávat na dobu, kdy se s vámi budeme moci podělit o inovace The Sims 3. Víme, že máte spoustu očekávání. The Sims 3 tým velmi naslouchal návrhům komunity a využil je k tomu, aby vytvořil co nejvíce povedenou hru. Mnoho členů našeho týmu pracovalo na The Sims a The Sims 2, takže – věřte mi, jste v dobrých rukou. Doufáme, že budete ohromeni tím, co pro vás v pokračování připravujeme.


Co je The Sims 3? Zakrátko narazíte na články v magazínech či webstránkách a na rozhovory o tomto témtu. Nicméně, chceme se nejprve podělit s vámi.


Když jsme v týmu poprvé přemýšleli nad tím, jaké by The Sims 3 mělo být, kladli jsme si následující otázku. Co kdybyste prožili celý život na jednom místě… a pak konečně mohli vyrazit vstříc svým osudům kamkoliv v sousedství?


První věc, kterou zřejmě o The Sims 3 zaznamenáte je skutečnost, že Simové budou obývat “bezešvé” živoucí sousedství. To znamená, že mohou chodit po okolí, ulicemi, jet autem do centra, procházet se parkem a prozkoumávat celé sousedství bez načítacích obrazovek. Kamkoliv vyrazíte ve svém městě, uvidíte ostatní Simíky v něm žijící… kdykoliv a kdekoliv budete chtít, budete mít šanci s nimi komunikovat. Pro mě, jako hráče, je to úžasná inovace, protože nyní mohu vidět co zrovna dělají moji sousedé a mohu s nimi interagovat. Dokonce mohu vyrazit do města sledovat co ostatní zrovna dělají nebo sledovat své sousedy z okna svého domu. To je zcela nový rozměr v hraní si se Simíky!


Druhým aspektem The Sims 3, který mě vždy ohromí, je náš kompletně přepracovaný a realistický editor tvorby simů. V Sims 3 máte opravdu mnoho svobody v tvorbě simů. Je to snadné a zábavné. V nadcházejících týdnech vám nabídneme screenshoty na oficiálních stránkách, díky nimž zběžně nahlédnete na možnosti tohoto editoru. Snadno si tak vytvoříte své přátele, svou skvělou prababičku a další důležité lidi ze svého života. Také máme nový realistický osobnostní systém zvaný Rysy, který umožní vdechnout osobnost každému simovi. Je tu tucet Rysů, které můžete simům přiřadit. Každý z nich změní způsob cítění, přemýšlení a způsobů chování simů ve hře.


Třetí věcí, o kterou jsem se s vámi chtěl podělit je vylepšený editor, který každému umožňující ve hře upravovat své okolí. Platí to pro nábytek, tapety, podlahy, oblečení, vlasy a mnoho dalšího. Podle svých představ si budete moci upravit vzory nebo barvy a aplikovat je na vše. Všechno spolu bude krásně ladit. Je to tak jednoduché, rychlé a nesmírně mocné. Už nebudete potřebovat žádné složité dodatečné editory, vystačíte si s nástroji přímo obsaženými ve hře. Více se brzy dozvíte na zmíněných stránkách. Fanoušci The Sims tvoří skvělé věci, takže pro ně nyní bude tvoření a sdílení různých výtvorů mnohem jednoduší.


Chtěl bych vám toho říci mnohem více, ale musím si něco schovat do následujících emailů. Těšte se!


Brzy se ozvu!


Ben Bell
Executive Producer
Electronic Arts
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600