REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
Sims 3 Fan Event report

18. červenec 2008. Zúčastnili jsme se poměrně unikátního srazu leadrů komunitních stránek a diskusních fór o The Sims. Akce se konala přímo v hlavní centrále Electronic Arts Redwood City nedaleko San Francisca. Právě zde totiž pod rukama vývojářů vznikají Sims tituly a aktuálně třeba také očekávaný Dead Space. Bylo to vlastně vůbec poprvé, kdy byla někomu předvedena hratelná verze Sims 3 a my jsme rádi, že jsme mohli být u toho. Nabízíme vám kompletní report včetně dojmů z prezentace Sims 3.Fan Day & EA Campus report

Navštívili jsme centrálu Electronic Arts v Redwood City poblíž San Franciska. Ještě předtím než se začneme podrobně zabývat dojmy a informacemi o The Sims 3 pojďte s námi krátce nakouknout do míst, kde simíci vznikají a přečtěte si jak jsme v těchto místech strávili den v přítomnosti producentů.
+ FOTKY PŘÍMO Z MÍSTA!První dojmy z The Sims 3

První část dojmů z několikahodinové prezentace The Sims 3. Jak vypadá nové sousedství s volným pohybem simíků? V úvodní části trojdílného článku se zaměříme zejména na sousedství, grafiku a některé zajímavosti. Jaké první dojmy v nás třetí díl zanechal?
+ EXKLUZIVNÍ MATERIÁLY!Editor tvorby simů

V první části dojmů jsme se věnovali obecným rysům, novým herním možnostem a nové koncepci sousedství. Nyní se zaměříme na editor tvorby simů a stavební mód. Právě tyto oblasti doznají v třetím díle celou řadu dílčích změn.

Režim výstavby & ostatní

Důležitým aspektem The Sims her je stavební mód, nejinak je tomu také v třetím díle. Jaké změny a novinky můžete očekávat v této oblasti? Také se ve třetím díle článku zaměříme na opomenutá témata. Nejen, ale zejména to se dozvíte ve druhém dílu našich dojmů.
Cestovatelský deníček

Zajímají vás podrobnosti z cesty do San Franciska? Zajímá vás jak probíhal náš program? Co zajímavého jsme viděli a chcete znát naše postřehy z krátké návštěvy San Franciska? Pak právě vám je určen tento cestopisecky laděný článek našeho speciálu. + FOTKY ZE SAN FRANCISCA!
Odpovědi na vaše dotazy

Po vydání všech částí dojmů nám můžete posílat své dotazy ohledně The Sims 3. Co víme vám rádi zodpovíme, co nevíme zjistíme u vývojářů. Nicméně počítejte s tím, že vybereme jen ty nejzajímavější dotazy. Rovněž je třeba počítat s tím, že ne vše bude zodpovězeno. Tvůrci si schovávají některé triumfy na později.Očima slovenského kolegy

Jak jste možná zaznamenali v novinkách letošního eventu se zůčastnil také slovenský kolega Tomak ze stránek gamesims.sk. Spítali jsme se ho jaké dojmy a postřehy si odnesl z prezentace The Sims 3. Co ho zaujalo v kancelářích, kde vznikají simové? Co říká na třetí díl?
Souhrn materiálů

Protože nám byla předváděna raná verze hry, tak jsme měli zakázáno pořizovat materiály přímo ze hry. Můžete si ale prohlédnout fotky z EA komplexu, fotky z cesty, hotelu či výletů po San Francisco Bay Area. Také jsme dostali sadu exkluzivních obrázků se simíky.Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600