The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

The Sims Fan Day Event Speciál ze San Francisca Informace o novém datadisku

Bon Voyage (Šťastnou cestu) preview #2

Víceméně odlehčené pokračování včerejšího preview. Zaměřím se zejména na informace, které v preview nepadly a pokusím se ze sebe vyždímat nějaké ty zajímavosti a postřehy z hraní.Včera jsem psal o zařizování dovolené a ubytování. Na přiložených fotkách jste si mohli prohlédnout převážně záběry s touto tématikou. Dnes se zaměřím spíše na aktivity, které vaše simíky budou provázet po dobu jejich dovolené. Nicméně nejprve vám nabídnu včera zmíněné dialogové okno pro zařizování dovolené
Mementa z dovolené

Zřejmě největší novinkou o které jsem zatím nepsal budou tzv. mementa neboli vzpomínky. Bon Voyage totiž nabídne simům nepřeberné množství nevšedních zážitků a všelijakých aktivit. A turisté, ty simí nevyjímaje, touží všechno vidět, všechno zkusit. Aby vašemu simovi tedy nic neuniklo, tak je vám k dispozici seznam 45 položek, které se postupně zaplňují. To je poměrně zajímavé a určitě vám to pomůže objevovat taje všech tří destinací.
Mamí, já chci bábovčičku!

Jak jistě už víte, tak se můžete těšit na vyloženě letní destinaci Twikkii Island. S tím souvisejí také nové letní činnosti. V tomto sousedství jsem celkově strávil asi nejvíce času, tak se vám pokusím předat nějaké informace. Tak jednak na první pohled viditelnou novinkou jsou pláže a možnost poslat simíky plavat. Plavání je možné pouze ve vymezeném prostoru a probíhá klasickým způsobem, který znáte z bazénů. Bohužel nečekejme žádné dovádění ve vodě. Na druhou stranu možnosti, které nabízí pláž to vše bohatě vynahradí. Kromě opalování na dece, kdy je nutné dávat pozor na spálení (naše výprava by mohla vyprávět :), se můžete těšit na stavby hradu z písku, což ocení zejména mladší členové rodiny. Dost zábavy si užijete při možnosti „rozdupat stavbu z písku“. Není nic hezčího než někomu rozdupat jeho „bábovičku“ :) To se pak teprve dějí věci!
Pro pobavení se s vámi podělím o jednu vtipnou situaci, která v předváděné verzi nebyla ještě vyladěna. Donutil jsem simy, kteří právě plavali v moři, vykonat nějakou činnost a co myslíte, že udělali? No přece si stoupli na hladinu jako by nic. Vzhledem k tomu, že Bon Voyage se nyní nachází teprve těsně před beta stádiem vývoje, tak jistě bude tento bug odstraněn.Nicméně zpátky k Twikkii Island, zde totiž sídlí velký pirátský vrak, který můžete zahlédnout na přiložených obrázcích. Po tomto opravdu obrovském vraku mohou simové nejen chodit, ale dokonce i vylézt až na horní vyhlídkový koš umístěný na stožáru. Simové tu mohou také vyvolat ducha piráta, který je naučí hrát písničku na harmoniku.Aktivit, které budou vaše simy na dovolené provázet je opravdu mnoho. V horách si užijete kempování, sauny či masážního stolu, vybrat si můžete ze dvou druhů masáže nebo se dokonce naučit masíž provádět. Nicméně kdo by se chtěl na dovolené něco učit, nemám pravdu? Co se týká ohně, tak ten je možné pochopitelně založit (myslím ten řízený v ohništi :), sednout si okolo něj do kruhu, ohřát si ruce nebo si udělat americkou specialitu opékané marshmallow.


Videa

Společně s Heavenly z polského Centra Simów jsme natočili několik záběrů, které si můžete prohlédnout na videích, které zpracovali kolegové ze zmíněných polských stránek.


 Diskuse k tomuto článku


Autor: Laku
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime
Sims 2: Volný čas (FreeTime) - i simové rádi odpočívají!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: Undercover