The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

The Sims Fan Day Event Speciál ze San Francisca Informace o novém datadisku

Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) preview

Simové mohou podnikat, pořizovat si mazlíčky, vychutnávat si noční život a mnoho dalšího. Jedno jim však schází – nemohou cestovat. Ani nevíte, jak moc si touží odpočinout od každodenního stereotypu, který zažívají. Nadcházející datadisk vám konečně umožní poslat je na vysněnou dovolenou!Tři různé destinace

Bon Voyage rozšíří vaše stávající sousedství o trojici prázdninových destinací, přičemž si klidně můžete vytvořit své vlastní. Jednotlivé destinace se vzájemně poměrně výrazně liší, zejména co se týče architektury staveb, ale hlavně a především nabídkou aktivit pro simíky. Určitě vás bude zajímat přehled těch základních, ve hře obsažených. Tak si poslužte:


Takemizu Village
Kombinace krásné scenérie, poklidného místa a delikátního jídla. Takemizu Village nabízí nerušený a uklidňující atmosféru pro rodinnou dovolenou. Naučte se místním zvykům a kultuře při prohlížení překrýsných památek.

Three Lakes
Plánujete opékání marshmallow pod širým nebem? Nebo hledáte příležitost vyzkoušet své dovednosti v házení seker? Three Lakes vám nabízí perfektní příležitost ,vyhledáváte-li a toužíte okusit outdoorové sporty. To vše v přírodě na čerstvém vzduchu.

Twikkii Island
Nebyli jste nikdy na pláži? Pak rozhodně nebudete chtít zmeškat dovolenou v destinaci Twikkii Island. Zaručeně vás oslní mořské vlny, vzrušující kultura a proslulý Pirátský Vrak. Přijeďte si užít parádní dovolenou!Sbalte kufry, odlétáme!

Jakmile našetříte (dovolená není zrovna levná záležitost) dostatečný obnos simoleonů, tak můžete vesele sbalit kufry a opustit svá milovaná obydlí. Stačí prostřednictvím telefonu nebo počítače jednoduše zamluvit letenky. Můžete si zvolit termín začátku dovolené, její délku (max. sedm dní) a požadovanou cílovou destinaci. Kromě toho pochopitelně zvolíte členy rodiny, kterých se dovolená bude týkat, ale pozor pro batolata musíte zajistit chůvu - na dovolenou nemohou. Po naplanování již absolutně nic nebrání samotnému odjezdu. Pro simíky přijede taxi a doveze je na pomyslné letiště (ve hře není vidět) a simové odletí na vytouženou dovolenou.Hotel, přechodným domovem

Asi je vám jasné, že se simové budou muset někde ubytovat. V tomto směru je zde hned několik možností. Jednak se nabízejí klasické hotely různých cenových hladin, ale také (a to je poměrně zajímavé) si budou moci pořídit rekreační vilu nebo domek. To zní zajímavě, nemyslíte? Nicméně zpátky k hotelům. Po příjezdu je nutné vybrat si pokoj, což je řešeno podobně jako v rozšíření Univerzita. Ještě před samotným „nastěhováním“ se vaši cestovatelé musejí zapsat na recepci a nechat si donést zavazadla na pokoj. Pokoje není možné upravovat ve stavebním módu, což je více než logické, vždyť je to pro simy dovolená! Ještě se hodí zmínit jak probíhají platby celé dovolené. Tak tedy, platí se za letenku při zařizování termínu. Za pobyt v hotelu vám přijde účet domů, který simové po návratu splatí.

Suvenýry a šperky!

Další novinkou je přítomnost suvenýrů a šperků. Co by to bylo za dovolenou, kdybyste si z ní nemohli odvést suvenýry. S tím souvisí také nová interakce - vyfotit sima. Znáte to, co by to bylo za dovolenou, kdyby se simové nemohli fotit. Suvenýry bude možné vystavit či prodat. Těšit se můžete také na kupování šperků. Vybrat si budete moci z náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů. Nepůjde jen o dekoraci, ale o módní doplněk, který simové mohou nosit.Pokračování v druhé části

Naše preview pokračuje v druhé části. Ta se týká zejména plavání simů, plážových aktivit, masáží atd.


 Diskuse k tomuto článku


Autor: Laku
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime
Sims 2: Volný čas (FreeTime) - i simové rádi odpočívají!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: Undercover