The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

The Sims Fan Day Event Speciál ze San Francisca Informace o novém datadisku

Sims Příběhy trosečníků

Ve stínu představovaných novinek – rozšíření druhého dílu Bon Voyage (Šťastnou cestu) a konzolových Sims 2: Castaway – došlo také na kratičké představení závěrečného dílu trilogie Sims Příběhů. Ty jsme měli možnost „ochutnat“ pouze skrz stručnou prezentaci.

Nicméně přesto mohu s klidným svědomím prohlásit, že Příběhy trosečníků budou více než důstojným zakončením této rozporuplné série. Jednoduše proto, že nabízejí mnohem zajímavější možnosti než předchůdci Životní Příběhy a Příběhy mazlíčků. Doposud série stavěla na mechanizmech The Sims 2, kdy hráčům nabízela takřka nezměněný herní systém (dobře, Mazlíčci vnesli do hry psí soutěže) obohacený příběhem.Příběhy trosečníků sice rovněž využívají stejného engine, tedy toho, který pohání Sims 2. Nicméně, vzhledem k tématu, došlo k razantnějším změnám. První z nich je možnost vytvořit si svého vlastního sima, vlastního trosečníka. Příběh již tedy nebude mít pevně stanovenou hlavní postavu. Jak můžete vidět na videích, tak se můžete těšit na aktivity jako rybaření, lezení na palmy pro kokosy, budování přístřešků či zapalování ohně. Za zmínku stojí také fakt, že simové nebudou mít žádný záchod, takže nezbyde než vzít za vděk místními křovisky. Také jsem si všiml zajímavého zpestření v podobě "zarostlé" image ovládacího panelu.
Zatím bohužel nejsou dostupné žádné kvalitnější materiály, tak si zatím budete muset vystačit s těmi, které jsem svým fotákem pořídil na uvedené krátké předváděčce. Snímky jsou snímány z plátna, takže jejich kvalita není závratná. Za zpracování děkuji polským kolegům ze serveru Simy.pl.

 Diskuse k tomuto článku


Autor: Laku
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime
Sims 2: Volný čas (FreeTime) - i simové rádi odpočívají!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: Undercover