The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

The Sims Fan Day Event Speciál ze San Francisca Informace o novém datadisku

Fan Day Event Speciál

Jsem nesmírně rád, že naše stránka dostala jedinečnou možnost zůčastnit se letošního Fan Day Eventu. Společně s Honzou Pořízkou z české pobočky Electronic Arts jsme navštívili centrálu firmy v San Franciscu. V příjemném prostředí jsme ve společnosti producentů The Sims Division strávili bezmála celý den. Vzhledem k tomu vám nyní můžeme nabídnout exkluzivní materiály, informace a v neposlední řadě přímo dojmy z hraní nadcházejících "simích" titulů. Předváděny nám byl datadisk Bon Voyage (Šťastnou cestu), Sims 2: Castaways pro konzole a Příběhy trosečníků. Závěrem si pro zpestření můžete přečíst report s fotkami ze San Francisca a EA Campusu.


Reportáž z EA

Navštívili jsme hlavní centrálu Electronic Arts na San Franciském předměstí Redwood City. Ještě předtím než se začneme podrobně zabývat dojmy a informacemi o představovaných hrách, bych vám rád nabídl stručnou reportáž z cesty a především foto-report z prohlídky studií, kde simové vznikají.
Bon Voyage exkluzivní preview

Simové mohou podnikat, pořizovat si mazlíčky, vychutnávat si noční život a mnoho dalšího. Jedno jim však schází – nemohou cestovat. Ani nevíte, jak moc si touží odpočinout od každodenního stereotypu, který zažívají. Nadcházející datadisk jim to konečně umožní!Bon Voyage materiály

Doposud vydané materiály, které jsme pořídily na The Sims 2 Fan Day Event pěkně na jedné hromadě. Jedná se o exkluzivní oficiální materiály, které jsme obdrželi na flashce od tvůrců, dále vlastní záběry z hraní pořízené převážně mnou a Heavenly z Polska.

Bon Voyage pokračování preview

Rozšířil jsem speciál ze San Francisca o slíbené pokračování včerejšího preview. Dnes se dočtete o aktivitách, které budou vaše simy na dovolené provázet. A také o nové herní vlastnosti - mementech. Součástí preview jsou tři videa, které jsme společně s Heavenly z polského Centra Simów pořídili.
Sims 2: Castaway preview

Vedle datadisku Bon Voyage nám tvůrci představili žhavou novinku v podobě konzolového titulu Sims 2: Castaway. Těšit se můžete na verze pro mašinky PS2 a PSP od Sony a rovněž pro Nintendo DS a Wii. Zajímá vás na co se můžete těšit? Exkluzivní materiály uvnitř článku!
The Sims Příběhy trosečníků

Ve stínu představovaných novinek – rozšíření druhého dílu Bon Voyage (Šťastnou cestu) a konzolových Sims 2: Castaway – došlo také na kratičké představení závěrečného dílu trilogie Sims Příběhů. Ty jsme měli možnost „ochutnat“ pouze skrz stručnou prezentaci.

© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime
Sims 2: Volný čas (FreeTime) - i simové rádi odpočívají!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: Undercover