REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 18.11.2008Obsahové balíčky

Oficiální trailer na kolekci Sídla a zahrady

Už tento týden vychází nejnovější kolekce Sims 2 Sídla a zahrady, konkrétně ve čtvrtek 20. listopadu. Takže vám určitě přijde vhod první oficiální video představující novinky. Tento, dost možná poslední, přídavek do The Sims 2 si můžete pořídit za 249 Kč s trojicí bonusových objektů na Xzone.


 Komentáře této novinky (159)

Laku | 11.11.2008Obsahové balíčky

Tři exkluzivní objekty ke hře jen na Xzone

O probíhajícím předprodeji kolekce Sims 2: Sídla a zahrady jsme vás již informovali. Internetový obchod Xzone do své nabídky doplnil informaci o exkluzivním klíči k trojici bonusových objektů. Tyto akce často nabízely zahraniční obchody u různých Sims titulů, nyní tedy máte šanci při předobjednání získat tento bonusový obsah od tvůrců i vy! V zásilce najdete vytištěné tři kódy a adresu, kde si budete moci do hry předměty stáhnout. Neváhejte a zarezervujte si také svou kopii za přijatelných 249 Kč. Jedná se o zahradního trpaslíka, zahradní lavičku a fontánu:


 Komentáře této novinky (72)

Laku | 9.11.2008Obsahové balíčky

Sídla a zahrady opět vystrkují růžky

Sídla a zahrady se opět ukazují na dvojici nových screenshotech. Kolekce objektů s tématikou zadrad a honosných sídel dorazí do obchodů 20. listopadu, za.velmi přijatelnou cenu 249 Kč si jí můžete předobjednat na online shopu Xzone. Udělejte na vánoce sobě nebo svým známým radost touto novou Sims hrou. Zároveň také přibyla další várka objektů do galerie renderů, která vám postupně odhalí co vás v nové kolekci čeká a nemine. 


 Komentáře této novinky (25)

Laku | 2.11.2008Obsahové balíčky

Sídla a zahrady opět na nových obrázcích

Sídla a zahrady o sobě dávají opět vědět prostřednictvím dvojice nových obrázků. Zároveň také přibyla další várka objektů do galerie renderů, která vám postupně odhalí co vás v nové kolekci čeká a nemine. Pořiďte si svou kopii v předprodeji včas, hra vychází 20. listopadu. 


 Komentáře této novinky (60)

Laku | 26.10.2008Obsahové balíčky

Kolekce Sídel a zahrad v předprodeji

Nová kolekce, ve které se můžete těšit na nové objekty pro zkrášlení vašich zahrad a budování rozlehlých sídel a vilek je nyní konečně v předprodeji, dokonce za nižší cenu než předešlé kolekce - 249 Kč. Pokud toužíte po zřejmě posledním přídavku do Sims 2 před příchodem nového dílu, pak neváhejte a pořiďte si Sídla a zahrady na Xzone. Své simíky obklopíte květinami již 20. listopadu. Přidáváme ještě 2 nové oficiální obrázky. Komentáře této novinky (78)

Laku | 17.10.2008Obsahové balíčky

Noblesní sídla a zahrady se opět ukazují

Opět tu máme další ukázky z připravované kolekce sídel a zahrad. Tentokrát si můžete prohlédnout rovnou čtveřici nových screenshotů. Na oficiálních stránkách jsou také k dispozici nové render obrázky předmětů, které nás v kolekci čekají. Sims 2: Mansion & Garden dorazí na pulty obchodů již letos 14. listopadu. Více o kolekci z předchozího zpravodajství.


 Komentáře této novinky (20)

Laku | 4.10.2008Obsahové balíčky

Nahlédněte na honosná sídla a zahrady

Dorazily k nám dvě nové ukázky z nadcházející kolekce Sídel a zahrad. Celkem logicky je tedy jeden z obrázků věnován zachycení vyšperkovaného honosného sídla a druhý potom pohlíží na upravenou zahrádku, za níž by se nestyděl žádný správný zahrádkář. Kolekce s anglickým distribučním názvem Sims 2: Mansion & Garden dorazí na pulty obchodů již letos 14. listopadu.


Zdroj: PR

 Komentáře této novinky (134)

Laku | 9.9.2008Obsahové balíčky

Balíček rezidencí a zahrad oznámen!

EA dneska oficiálně odhalili připravovanou kolekci Sims 2: Mansion & Garden, dost možná poslední Sims 2 titul před příchodem nové generace simíků. Těšit se můžete na nové objekty pro zkrášlení vašich zahrad a budování rozlehlých sídel a vilek. Spolu s oficiálním oznámením přichází také čtveřice obrázků:


Zdroj: PR

 Komentáře této novinky (140)

Laku | 26.6.2008Obsahové balíčky

Kolekce IKEA Domov se ukazuje v pohybu

Aktuální balíček s IKEA nábytkem vychází právě v těchto dnech. Koupit si ho můžete za 299 Kč na Xzone. Před jeho zakoupením si můžete pročíst naše předešlé novinky a prohlédnout si nový oficiální trailer.


 Komentáře této novinky (62)

Laku | 10.6.2008Obsahové balíčky

Kolekce IKEA Domov v předprodeji

Od víkendu je v předprodeji nadcházející kolekce pro The Sims 2 - IKEA Domov. Pokud toužíte po moderním nábytku této značky pro domov vašich simů, pak máte ideální možnost včast si zajistit originální kopii tohoto obsahového rozšíření za příjemných 299 Kč. Balíček vychází již 27. června a více informací se o něm dočtete v našem zpravodajství, na webu EA nebo z letáku shopu Xzone.

 Komentáře této novinky (27)

Laku | 15.5.2008Obsahové balíčky

Kolekce IKEA oficiálně + první pořádné screeny

Po včerejším oznámením MySims Kingdom se dnes oficiálně odhaluje kolekce IKEA Home. Základní informace jsme vám již nabídli. Prohlédnout si můžete sadu premiérových obrázků zachycující moderní nábytek v pokojích simů. Kromě samotných screenshotů najdete v galerii také rendery nových předmětů a závěrem také obal hry a logo. Mimochodem doporučujeme projít všech 17 materiálů elegantně pomocí slideshow. Vydání této kolekce očekávejte 27. června.


Zdroj: EA (PR + presskit), SimTimes

 Komentáře této novinky (53)

Laku | 3.5.2008Obsahové balíčky

Kolekce Sims 2: IKEA získává obrysy

O odhalení nové kolekce IKEA Stuff jsme vás informovali poměrně nedávno a už se k nám dostávají podrobnější detaily. Konkrétně jde o informace z product page amerického EA shopu kde se objevila také fotka obálky hry. A čeho, že se to vlastně v IKEA kolekci dočkáte?


Vybavte obývací pokoj svých simů komfortním a relaxačním nábytkem, třeba přepychovou Ektorp pohovkou, unikátní Expedit televizí či doplňkem v podobě Leksvik kávového stolku nebo elegantním décor zrcadlem Vanna. Vytvořte zářivou a oživující ložnici s novou Malm postelí, vhodným prádelníkem a pěkně tvarovanou Storm stolní lampičkou. Dopřejte svým simům také kancelářskou výbavu v podobě elegantní Vika Hyttan pracovního stolu, inspirující Kila lampy, Helmer šuplíky nebo skládacích poliček Lack.

Zdroj: Infinite Sims, EA shop

 Komentáře této novinky (75)

Laku | 19.4.2008Obsahové balíčky

Kuchyně a koupelny v prodeji & první reakce

O nové kolekci Kuchyně a koupelny interiérový design jsme toho již napsali dost, takže nemá cenu opakovat známé informace. Jen připomenu, že Xzone má od čtvrtka kolekci již skladem - pořídit si ji můžete za 299 Kč. Zároveň si můžete přečíst první mini-recenze na zmíněném shopu nebo zavítat na naše fórum, kde se obsah této kolekce také rozebírá. Neváhejte napsat své vlastní potřehy z hraní do komentářů nebo na zmíněné fórum.

 Komentáře této novinky (42)

Laku | 14.4.2008Obsahové balíčky

Kolekce Kuchyně a koupelny se blíží

Kolekce Koupelny a kuchyně interiérový design, která bude v prodeji již  tento pátek 18. dubna (předprodej), se opět připomíná na čtveřici nových obrázků. Za 299 Kč si v online shopu Xzone můžete kolekci zamluvit v předprodeji. Nejen čtveřici nových ukázek si můžete prohlédnout v naší slideshow galerii. Připomínám, že vedle obrázků a informací jsme vám již nabídli i český trailer. Mimochodem jeden šťastný majitel kolekce z Thaijska se vyfotil s krabicí hry, díky čemuž známe ikonku této kolekce. 


Zdroj: SimTimes

 Komentáře této novinky (87)

Laku | 29.3.2008Obsahové balíčky

Kuchyně a koupelny - dva nové obrázky

Kolekce Koupelny a kuchyně interiérový design, která bude v prodeji již 18. dubna (předprodej), se po menší odmlce opět ukazuje na nových ukázkách. Stejně jako minule jde opět o dvojici obrázků z německých oficiálních stránek. Připomínám, že vedle prvotní sady obrázků a informací jsme vám již nabídli i český trailer.


Zdroj: SimTimes

 Komentáře této novinky (95)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600