REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 6.10.2010TheSims2.cz

Nový web Simslife je tu!

Připravovaný nový web Simslife pro fanoušky The Sims her konečně spuštěn. To s sebou přináší několik změn - především ukončení aktualizací TheSims2.cz, o novinkách ze světa The Sims vás budeme informovat již pouze na novém webu. Zde můžete stále využívat populární fórum a číst spoustu archivních novinek a článků. Na novém webu mohou registrovaní uživatelé využít spoustu funkcí od hodnocení jednotlivých The Sims her, přes psaní zpráv hráčům nebo třeba hledání nových kamarádů ve svém okolí. Určitě neváhejte a zapojte se!

 Komentáře této novinky (438)

Laku | 15.9.2010TheSims2.cz

Nová verze webu již brzy!

Nová verze webu se intenzivně připravuje! Ke spuštění dojde snad již brzy :) Můžete se těšit na modernější zpracování a nové funkce. Zároveň stále hledám aktivní spolupracovníky.


 Komentáře této novinky (223)

Laku | 2.9.2010TheSims2.cz

Omluva za neaktualizaci + nábor redaktorů

Cítím za potřebné, se vám omluvit za aktualizační pauzu. Nemá cenu se příliš vymlouvat, přecijen po více než pěti letech mě jednoduše přestalo bavit udržovat stránky stále aktuální, nicméně nostalgické zavzpomínání mě nutí stránky zase oživit. Chcete mi s webem pomoci? Uvítám každého nadšeného pomocníka - pište zprávy na Facebook. Zároveň se vám musím pochlubit, že jsem úspěšně složil bakalářské zkoušky, což byl v minulých měsících spolu s focením jedním z důvodů, proč jsem na stránky neměl čas. A když vás tu zásobuju osobními věcmi, tak ještě musím zmínit menší rozhovor se mnou pro blog Anetnelly.

 Komentáře této novinky (396)

Laku | 16.5.2010TheSims2.cz

Osvětlení neaktualizace webu

Zřejmě jste si všimli mizerné aktualizace našich stránek v uplynulých měsících. Tuto skutečnost zapříčinilo mé zaměření se na studijní povinnosti... Nicméně nový datadisk se blíží, takže bych vás nerad ochudil o důležité novinky. Pokud kdokoliv z vás chce s aktualizacemi pomoci, uvítám zprávu na Facebooku. Zároveň bych vás rád natěšil na zcela nový web, který pro vás chystám spustit přibližně o prázdninách. Nebojte se na komunitu kolem The Sims jsem nezanevřel ;)

 Komentáře této novinky (11)

Laku | 9.11.2009TheSims2.czSims 3

Simposium: Reportáž a dojmy z hraní!

Přinášíme vám obsáhlý report z akce Simposium 09, které jsme se zůčastnili 28. října přímo v hlavním sídle Electronic Arts ve studiu EA Redwood City nedaleko San Francisca. V našem speciálu si můžete přečíst o průběhu samotné akce Simposium, tak především dojmy z hraní Cestovní horečky a rovných 100 obrázků pořízených během mého hraní. Závěrem se dočkáte odlehčujícího cestovatelského vyprávění o mém putování napříč San Franciscem, tedy destinace, které se v datadisku nedočkáte ;) Takže neváhejte a zavítejte na rozcestník článků ze zmíněného Simposia.Mimochodem na našem Facebook profilu se průběžně dozvíte spoustu zajímavostí. Pokud navštěvujute TheSims2.cz často a rádi, pak neprohloupíte, když se zařadíte mezi naše fanoušky.A ještě menší aktualizace, připravil jsem pro vás příjemnější formu prohlížení obrázků a fotek v podobě klikacího slideshow. Takže si nyní můžete pohodlněji proklikat rovných 100 screenshotů nebo si prohlédnout fotky z EA Redwood City či ty z výletu po San Franciscu.


 Komentáře této novinky (69)

Laku | 29.10.2009TheSims2.cz

Simposium: Hlásíme se z EA Redwood City!

Někteří jste možná zachytili nenápadné a tajemné upozornění na našem facebook profilu, nicméně nyní vám již bez jakéhokoliv zastírání mohu po dlohém a vyčerpávajícím letu z pohodlí svého hotelového pokoje prozradit, že se v následujících dnech dočkáte spoustu zajímavého o datadisku Sims 3: Cestovní horečka. Mám, potažmo má stránka, tu čest zůčastnit se dvoudenní akce Simposium 2009 přímo v sídle vývojářů The Sims - v EA Redwood City nedaleko San Francisca.  Zatímco se u nás v České republice začne brzy rozednívat, tak já za pár hodin půjdu spát, abych byl na zítřejší první den svěží a připraven přinášet vám zajímavé informace. Více jak dvacítka zástupců sims komunit z šestnácti zemí vám bude tuto událost společně zprostředkovávat přes příslušné profily na Facebooku, Twitteru a obrazem také na Flickru. (více brzy) Takže zůstaňte naladěni a rozhodně neprohloupíte, když budete sledovat facebookový profil TheSims2.cz, kde vás o všem podstatném budu informovat v češtině.

 Komentáře této novinky (19)

Laku | 31.12.2008TheSims2.cz

Přejeme vám krásný a pohodový rok 2009

S blížícím se koncem roku bychom vám rádi popřáli hodně štěstí a úspěchů v příštím roce. Pro fanoušky The Sims bude rok 2009, mimo jiné, určitě také ve znamení zkoumání nového světa třetího dílu. Všem vám děkujeme za přízeň, kterou jste nám věnovali. A na závěr pro vás máme malé připomenutí vánoční atmosféry a ideální zábavu na silvestrovskou noc - koledu zazpívanou pěkně po simácku. Takže pokud při poslechu neporozumíte ani slovo, pak věřte, že to není vaší posilněnou náladou ;)


Ooh kukla troob, ooh kukla troob
Vo bronky gwib des norbles
Ooh kukla troob, ooh kukla troob
Vo bronky gwib des norbles

Zee bowda hoo da steeny libe
Timoxa wib no sparka bwy

Ooh kukla troob, ooh kukla troob
Vo bronky gwib, Vo bronky gwib
Vo bronky gwib des norbles

 Komentáře této novinky (63)

Laku | 28.8.2008TheSims2.cz

Oslavujeme páté výročí webu!

Přesně před pěti lety, pár týdnů po vydání prvních obrázků ze Sims 2, se začala psát historie dnes nejnavštěvovanějšího českého Sims 2 webu. Když jsem tehdy s nadšením zakládal malý webík, netušil jsem do jakých velkých rozměrů se v následujících letech rozroste. Dnes nás denně navštíví tisíce fanoušků série Sims a nabízíme vám mnoho exkluzivních materiálů a vlastních bezprostředních dojmů. Nezbývá, než vám všem poděkovat za vaši přízeň. Poděkování pochopitelně patří také všem, kteří se na webu v předchozí pětiletce podíleli. A zapomenout s poděkováním nemohu ani na českou pobočku EA za skvělou podporu a spolupráci.

A závěrem ještě malá exkurze do dávných dob. Schválně, kdo z vás si ještě pamatuje náš původní design? Po dlouhých pěti letech druhý díl pomalu upadá do stínu nadcházející třetí generace, tak je čas také ne evoluci v podobě nového webu (malá ochutnávka). Zatím bych nerad předbíhal a něco sliboval, jediné co mohu s jistotou říci je fakt, že TheSims2.cz zůstane zaměřený na druhý díl.  

 Komentáře této novinky (92)

Laku | 3.4.2008TheSims2.cz

Aktualizovaný The Sims shop

Minulý týden jsme aktualizovali náš shop přehled. Najdete tam nyní kompletní seznam všech kolekcí a datadisků The Sims 2. Své místečko pochopitelně dostala také série Sims Příběhy a simíci pro populární Wii. Mimo nich jsme doplnili zajímavé tituly podobající se konceptu Sims a rovněž i aktuální očekávané tituly od EA. Je libo zahrát si v předstihu fotbalový šampionát Euro 2008? Nebo co byste řekli na chystaný Red Alert 3. Nebo toužíte pro horrorovém Dead Space?


     

 Komentáře této novinky (28)

redakce | 16.3.2008TheSims2.czSims 3

The Sims 3 speciál - již ve středu

Vzhledem k našim dobrým vztahům s EA, respektujeme embargo na informace o Sims 3. Podrobné informace očekávejte už ve středu.


Děkujeme za pochopení

 Komentáře této novinky (150)

Laku | 26.10.2007TheSims2.cz

Download Centrum opět v provozu

Vzhledem k menším technickým potížím nám u uplynulých týdnech nefungovaly downloady. Nyní je již vše v pořádku, takže můžete naše download centrum opět využívat. Děkujeme za pochopení. V této souvislosti bych vás rád oslovil s nabídkou náboru nových adminů, kteří by měli chuť tuto sekci nějak oživit a spravovat (kontakt).

Zdroj: vlastní

 Komentáře této novinky (63)

Laku | 18.9.2007TheSims2.cz

Hlasování o nejlepší fotku soutěže

Nedávno jsme ve spolupráci s našimi polskými kolegy ze serveru Simy.pl zorganizovali unikátní česko-polskou soutěž, ve které jste nám posílali fotografie ze své dovolené. Chtěli jsme vidět vaši Šťastnou cestu. Nakonec nám dorazilo více než 50 soutěžních fotografií. Tak velký zájem jsme nečekali, proto jsme nakonec rozšířili počet finalistů z plánovaných deseti na patnáct. Věřte, že výběr to nebyl vůbec lehký! Českou Top 15 najdete u našich polských kolegů. U nás pak máte možnost hlasováním vybrat polského vítěze. Tak honem do toho!

Zdroj: vlastní

 Komentáře této novinky (38)

Laku | 28.8.2007TheSims2.cz

Hurá, slavíme čtvrté narozeniny!

Ano, pojďme to oslavit. Dnes je tomu přesně čtyři roky od vzniku dnešního TheSims2.cz. To je zřejmě ten správný okamžik k nostalgickému zavzpomínání a vyjmenování dosavadních úspěchů, a že jich není zrovna málo. Vždyť ani mě, když jsem o dovolené smolil první články, nenapadlo, v jak moc úspěšný a oblíbený server tyto malinké stránky postupně vyrostou. Za ty 4 roky se toho změnilo opravdu mnoho... Tehdy jsme začínali jako součást projektu GameCentrum, jež se loni úspěšně transformoval v HotGames, stále jsme mimochodem jeho součástí. Potkalo nás několik redesignů a s nimi spojené všelijaké modernizace.


Mimo jiné jsme začali spolupracovat přímo s českou pobočkou Electronic Arts. Díky tomu jsme si u nás mohli přečíst plno bezprostředních dojmů, reportáží a materiálů. Za všechny jmenujme nedávnou účast na Fan Day Eventu. Poděkování vedle EA patří také serveru Tiscali Games a Xzone, kteří nás rovněž podporují. Jedno velké poděkování pak patří i vám - našim čtenářům, bez vás by to nemělo cenu! Pojďme vstříc dalším rokům.

 Komentáře této novinky (66)

Laku | 24.8.2007TheSims2.cz

Soutěž: Pochlubte se svou Šťastnou cestou

Ve spolupráci s našimi polskými kolegy ze serveru Simy.pl organizujeme unikátní česko-polskou soutěž. Posílejte nám fotografie ze své dovolené. Chceme vidět vaši Šťastnou cestu. Pokud vás vaše dovolená teprve čeká, nezoufejte ... sbalte foťák, zvolejte Bon Voyage a hurá na lov fotek do soutěže. Vyhrává jen ten nejlepší! Více se dozvíte na samostatné stránce soutěže.Update: Nezapomeňte, že na fotce musíte být vidět. Nestačí nám samotné scenérie, chceme "živé" fotky s vámi, zajímavé scenérie v pozadí budou bonusem, nikoliv základem. Ve vlastním zájmu si prostudujte pravidla - fotky jim neodpovídající budou vyřazeny.

 Komentáře této novinky (37)

Laku | 21.8.2007TheSims2.czSims 2: Bon Voyage

Bon Voyage soutěž - začíná už v pátek!

Tento pátek spustíme česko-polskou Bon Voyage soutěž, kterou organizujeme společně se serverem Simy.pl. Bojovat se bude o zajímavé ceny, které nemohou žádnému fanouškovi chybět. Už teď vám mohu prozradit, že boj to nebude ani zdaleka lehký. Vyhrát může jen ten nejlepší!

 Komentáře této novinky (67)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600