REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 2.9.2010EA (Maxis)

Simové vtrhli mezi začínající modelky na Miss Bravo

Reportáž pořadu Indian z akce Miss Bravo, kde se spolu s začínajícími modelkami ukázalo také The Sims, skrz v pořadí druhý datadisk Povolání snů. Pokud holky neuspějí v modelingových vodách, mohou se díky Sims 3 stát třeba drsnou tatérkou :)


 Komentáře této novinky (153)

Laku | 31.5.2010EA (Maxis)

Sims Medieval? Zamíří simové do středověku?

Série The Sims možná zamíří do středověkých dob, alespoň tomu napovídají nově registrované domény společností Electronic Arts - simsmedieval.com, simsgetmedieval.com, ... Poměrně trefný komentář k případnému oživení série v podobě vytvoření atraktivnějších alternativních Sims titulů nabízejí kolegové na Eurogameru:


Dávalo by to smysl. Už mnoho let se série The Sims příliš nemění, a ačkoliv je stále hojně prodávaná a neustále vycházejí nové a nové přídavky, v podstatě hra vypadá těch několik let pořád stejně. Přesunutí života do daleké minulosti, navíc do brutálního středověku, by k sérii mohlo přilákat spoustu nových hráčů - v tomto případě dokonce i mužů a starších hráčů. Navíc by takové zasazení by pro The Sims představovalo moře nových možností.

 Komentáře této novinky (380)

Laku | 12.11.2009EA (Maxis)

Velká EA cestovatelská soutěž o letenky!

Electronic Arts si pro vás, v souvislosti s vydáním datadisku Cestovní horečka, připravila velkou soutěž o originálky (8x) a lákavé hlavní ceny v podobě zpáteční letenky do Paříže a voucher na libovolný let společnosti Wizzair. Stačí správně odpovědět na záludné cestovatelské soutěžní otázky a doufat ve výhru. Více o pravidlech, cenách a samozřejmě samotné soutěžní otázky najdete speciální stránce webu EA Czech.


 Komentáře této novinky (26)

Laku | 6.4.2009EA (Maxis)

Jak vlastně funguje The Sims komunita?

Electronic Arts nám servíruje sedmidílný seriál určený výhradně komunitním stránkám o The Sims. V tomto již třetím videu nahlédneme pod pokličku komunit, které se kolem Sims her vytvářejí. Video je opět k dispozici s českými titulky.


 Komentáře této novinky (39)

Laku | 28.3.2009EA (Maxis)

Exkluzivní video pro komunitu - část první

Electronic Arts nám servíruje sedmidílný seriál určený výhradně komunitním stránkám o The Sims. První díl se motá okolo nosného téma "The Sims a jejich vesmír", můžete si tedy připomenout například fakt, že Will Wright původně zamýšlel hru zaměřit zejména na architekturu a teprve později se v týmu rozhodli přiklonit se více směrem k simulaci života. Ostatně vše si poslechněte již přímo z úst Bena Bella, Charlese Londona, Nancy Smith a Roda Humbla v sestřihu s českými titulky.


 Komentáře této novinky (47)

Laku | 10.12.2008EA (Maxis)

Ježíšek klepe na dveře - tipy na vánoční dárky

Čas vánočních svátků se nezadržitelně blíží a s ním ruku v ruce přichází také schánění dárků... nevíte ještě co koupit svým blízkým? Potom vám možná přijde vhod pár našich tipů. Každého hráče The Sims určitě potěší nějaký ten datadisk nebo kolekce z široké nabídky. Jen si nezapomeňte nenápadně zjistit, který titul mu ve sbírce chybí. Přehled všech vydaných najdete v naší shop rubrice. Z aktuálnějších titulů se nabízí kolekce Sídla a zahrady, MySims pro PC a nebo v oživený prodej vánoční kolekce.


     

Určitě neprohloupíte, když případně sáhnete po nějaké aktuální hře od EA. Tady se nabízí například Will Wrightovo Spore (případně jeho rozšíření Strašidelní a roztomilí). Hodně aktuální je také nové Need for Speed: Undercover či Red Alert 3. Vaši pozornost si určitě zaslouží také kompilace skvělé závodní hry Burnout Paradise: The Ultimate Box. Případně můžete sáhnout po některém titulu z výhodné edice EA Classics.


     

Abysme s výběrem nezůstali pouze u nabídky EA titulů, tak pro vás máme i pár dalších tipů. Jednak menším hráčům můžete vybrat nějakou hru z nabídky dětských titulů a nebo prozkoumat zvýhodněné edice TopSeller a eXtra Klasika od CD Projektu. A závěrem vybraná trojice aktuálních pecek:


     

 Komentáře této novinky (45)

Laku | 10.11.2008EA (Maxis)

Spuštěna spřátelená stránka o Mirror's Edge

Mirror's Edge fanouškovská stránka

Tento týden vychází pro PlayStation 3 a Xbox 360 veleočekávaná hra od Electronic Arts (PC verze se chystá na leden) s názvem Mirror's Edge. Jde o akční titul ve, kterém ovšem namísto lítajících kulek nebude nouze o zběsilé úprky a bojové souboje. Místnímu městu vládne pevná ruka. Fait, kterou autoritářský režim v dětství připravil o rodiče a vyrostla po boku se svou starší sestrou, se odhodlá vzepřít. Podaří se jí to? Právě dnes byly spuštěny spřátelené fanouškovské stránky Mirredge.cz, kde najdete různé materiály a vše podstatné o této nadcházející pecce od EA.

 Komentáře této novinky (4)

Laku | 11.10.2008EA (Maxis)

Rod Humble povýšen do čela Sims studia

Rob Humble

Není žádným překvapením, že The Sims Label si v rámci celé EA vede velmi dobře. Důkazem mohou být jak velké tržby, zástup nových titulů a konverzí či webové a casual aktivity (např. Sims On Stage, Sims Carnival...). V takto velké divizi, které mimochodem sídlí přímo v centrále EA Redwood City, pochopitelně pracuje spoustu zaměstnanců. Na čelo tohoto pelotonu se nyní protáhl Rod Humble, který ze své předchozí pozice kreativního vůdce studia povýšil na výkonného ředitele. Předchozí hlava studia Nancy Smith odchází do exekutivních funkcí EA. Více se dozvíte v tiskové zprávě.

 Komentáře této novinky (40)

Laku | 19.9.2008EA (Maxis)

České EA slaví pět let! Na oslavu přišly příšerky

Laku je příšerka, a je to venku :)

Včerejší pozdní hodiny v pražském Kongresovém centru se nesly ve znamení všelijakých (nejen) novinářských příšerek a oblud. Oslavovalo se tady totiž již páté výročí oficiálního zastoupení EA v České republice a společně s tímto jubileem se oslava proměnila také v povedenou Spore launch party. Nechybělo pití, jídlo a hlavně stylová proměna přítomných v příšerky prostřednictvím různých částí (hřbety, ocasy, nohy, nosy...) za odměnu v soutěžích. U toho jsme pochopitelně nemohli chybět a neochudíme vás o pár fotek z akce. Slideshow galerie. Více o Spore na spřátelené fanstránce.


 Komentáře této novinky (69)

Laku | 20.8.2008EA (Maxis)Sims 3

Nejen Sims 3 na Games Convention

Dnes startuje největší evropská herní výstava Games Convention. Na svém stánku či v uzavřených prostorách pro akreditované novináře EA předvede celou řadu Sims titulů. Poměrně překvapivě se představí také třetí díl simů, který si na nedávné E3 odbyl výstavní premiéru pouze sadou obrázků a E3 trailerem. Seznam předváděných her The Sims labelu najdete níže, chybět určitě nebude ani Spore, kterému se podrobně věnují sesterské stránky Spore Planet.

  • The Sims 3
  • The Sims 2 Apartment Life
  • The Sims 2 Apartment Pets
  • MySims Kingdom Wii & NDS
  • SimCity Creator
  • MySims, Made for PC

 Komentáře této novinky (22)

Laku | 24.7.2008EA (Maxis)Sims 3

Sims 3 Fan Day Event report

Jak můžete vědět z předchozích novinek, zúčastnili jsme se poměrně unikátního srazu leadrů komunitních stránek a diskusních fór o The Sims. Akce se konala přímo v hlavní centrále Electronic Arts Redwood City nedaleko San Francisca. Právě zde totiž pod rukama vývojářů vznikají Sims tituly a aktuálně třeba také očekávaný Dead Space. Bylo to vlastně vůbec poprvé, kdy byla někomu předvedena hratelná verze Sims 3 a my jsme rádi, že jsme mohli být u toho. Nabízíme vám kompletní report včetně dojmů z prezentace Sims 3. První dva články si můžete přečíst ve velkém speciálu.

 Komentáře této novinky (3410)

Majkyn | 12.7.2008EA (Maxis)

Simíci vystoupí na E3

V pondělí 14. července začíná v kalifornském Los Angeles očekávaná konference E3 Media and Business Summit 2008 a na tak velké akci rozhodně Simíci nemohou chybět! EA zveřejnila tiskovou zprávu s výčtem titulů, jejichž prezentace se na letošní E3 dočkáme a několik titulů s označením Sims se tam samozřejmě také vyskytlo. A na jaké hry se tedy můžeme těšit? Na E3 bude podle tiskové zprávy překvapivě chybět třetí díl našich oblíbených Simíků, a dokonce i nový datadisk Apartment Life. Prostor tam naopak dostane titul pro Nintendo DS The Sims Apartment Pets a další konzolový kousek MySims Kingdom. Dočkáme se také prezentace připravované verze MySims pro PC. Z dalších her, které by nás mohly zajímat, jmenujme třeba novinku SimCity Creator pro Wii. Prezentováno bude i Spore Willa Wrighta, a to jak jeho PC verze, tak i hra pro mobilní telefony a novinka jménem Spore Origins.

 Komentáře této novinky (40)

Laku | 1.5.2008EA (Maxis)

The Sims Online aneb EA Land končí

Smutná zpráva přichází pro všechny příznivce onlinovky The Sims Online, ani nedávné přejmenování a osvobození o poplatky totiž nedokázalo zabránit neodvratnému. EA Land, jak se několik posledních  týdnů Sims Online jmenuje, končí. Registrace nových členů je již zastavena a celý projekt končí 1. srpna. Jen doufáme, že tato hořká zkušenost neodradí vývojáře ze Sims divize od dalšího působení Sims série na poli MMO her. Byla by to určitě velká škoda.

Zdroj: SnootySims, EA Land blog

 Komentáře této novinky (104)

Laku | 20.4.2008EA (Maxis)

The Sims slaví 100 miliónů prodaných her

Každý opravdový fanoušek The Sims by měl tento týden otevřít šampaňské a oslavit velký milník v historii série. Ne, nelekejte se, Sims 3 ještě nevyšlo (jednu láhev si schovejte na příští rok :). EA oslavuje magickou hranici 100 miliónů prodaných kopií her značky The Sims. Jak si oslavu užili poláci můžete zkouknout na YouTube a můžete si přečíst celou řadu článků souvisejících s výročím - třeba na New York Times,  Chicago Tribune nebo Joystiqu. Oslavuje se také na oficiálních stránkách. Pojďme se na úspěch simíků podívat trochu blíže.


„Co dělá z The Sims opravdu jedinečnou hru, je její atraktivita pro lidi všeho věku a obou pohlaví. Všichni mohou popustit uzdu své kreativitě a smyslu pro humor a žít Simí životy podle svého,“ dodává Nancy Smith, prezidentka The Sims divize. [...] A na závěr pár čísel pro pobavení: kdybychom seřadili 100 milionů prodaných krabic s hrou The Sims vedle sebe, dosáhly by z New Yorku až do Moskvy. [více na EA Czech]


The Sims za dobu své již osmileté existence oslovilo opravdu velké množství hráčů, respektive spíše a především zaujalo cílovou skupinu lidí, kteří se často o počítačové hry příliš nezajímají (chcete-li příležitostné hráče). Dalším důvodem, který jistě přispívá tak velké popularitě je věková a národnostní univerzálnost a velký zájem dívek a žen. Ostatně, kterou jinou PC hru nadšeně hrají jak mladí, tak zástupci starších generací? Jak ostatně připomíná Rob Humble ve svém dopise komunitě, velmi důležitým aspektem úspěchu jsou široké kreativní možnosti, jaké hra nabízí. Vždyť komunita kolem oficiálních stránek čítá úctyhodných 4,3 milionu aktivních uživatelů, kteří mimochodem nahráli na YouTube již více než 100 000 rozličných videí.A závěrem jěště malá řeč čísel. Oslavovaných 100 miliónů prodaných kopií série zaznamenala napříč 60 státy v 22 jazykových mutacích. Hrubé příjmy celé série podle New Yourk Times činí $4 miliardy (cca 68 miliard korun), čímž Sims vstupuje mezi takové zlaté značky jako American Idol, Star Wars nebo Harry Potter. Mimochodem Sims hry z edice EA Mobile se překvapivě prodávají také velmi dobře (9 milionů), nicméně do celkového počtu zahrnuty nejsou (zahrnuty jsou první a druhý díl se všemi přídavky + konzolové odnože). Na konzolovém poli největší úspěch, zejména v Japonsku, zaznamenal titul MySims (dočkáme se tak nejednoho pokračování, včetně PC verze).

 Komentáře této novinky (26)

Laku | 25.3.2008EA (Maxis)Komunita

Máte zájem o setkání fanoušků?

Rádi bychom znali vaše podněty na případné setkání fanoušků. Předběžně se počítá s termínem květen/červen v Praze. Své návrhy k programu srazu a jiné nápady směřujte do této diskuse. Do komentářů napište zda byste měli o takové setkání zájem, ať máme k dispozici orientační číslo případných účastníků. UPDATE: Anketa o místě konání srazu.

 Komentáře této novinky (115)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600