REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 17.10.2008Sims 2: Život v bytě

Patch datadisku Život v bytě

Pokud jste náhodou na oficiálních stránkách doposud nezaregistrovali aktuální patch pro datadisk Život v bytě (Apartment Life), pak vám jistě přijde vhod upozornění na jeho nedávné vydání. Oprava, která pasuje na multijazykovou verzi hry (tedy i tu českou) je ke stažení na této stránce a opravuje mnoho všelijakých chyb - viz malá ochutnávka:

 • Získání všech ocenění trvá nyní stejnou dobu jako v rozšíření The Sims 2 Ve světě podnikání.
 • Pozemky se nyní resetují, pokud se celá rodina nastěhuje spolu s další rodinou.
 • Přepínání mezi Simíkem a mazlíčkem během kouzelného ohně již nevypíná panel odměn.
 • Všechny verze poličky na šperky z rozšíření The Sims 2 Šťastnou cestu budou nyní dostupné.
 • Simíci nyní mohou požádat sousedy, se kterými mají dobrý vztah, aby jim v době jejich nepřítomnosti na pozemku pohlídali děti.
 • Kotlík nyní disponuje možností „pokračovat“ v přerušených kouzlech.
 • Čarodějné klobouky se již nestanou výchozím účesem, když Simík zestárne.
 • Simíci mohou nyní pozvat sousedy do svého bytu na běžné či sportovní večírky.
 • Náctiletí v bytech sousedů se již nebudou krátce objevovat v autě a ve svém pokoji současně, když dostanou povel, aby se vyplížili.
 • Hra se již nebude zasekávat, pokud čarodějnice vyrazí do kouzelného světa na rande na slepo.
 • Služebné a komorníci nyní ustelou i neustlaná sklápěcí a srdcová lůžka.
 • Spolubydlící nyní mohou nabývat úroveň nadšení v zálibách.
 • Kompletní seznam oprav

 Komentáře této novinky (155)

Laku | 25.9.2008Sims 2: Život v bytě

Videoklip k datadiskové písni od Katy Perry

EA vypustili nový videoklip k písni Hot N Cold, figurující na soundtracku aktuálního rozšíření The Sims 2, zpěvačky Katy Perry. Pokud vám jméno zmíněné zpěvačky nic neříká, pak vězte, že jde v současnosti o poměrně (i v našich končinách) populární interpretku atakující popové hitparády, které dobyla zejména svým prvním singlem "A Kissed a Girl" a právě aktuální druhý single "Hot N Cold" uslyšíte také v datadisku Život v bytě. Píseň nazpívanou v jazyce simů si můžete poslechnout v zmiňovaném klipu. Pro úplnost ještě doplním, že podobné klipy od Natashi Bedingfield a Datarocku doprovázely i minulý datadisk Volný čas. A ještě kompletní soundtrack Života v bytě a odkaz na stránky Katy Perry.


 Komentáře této novinky (162)

Laku | 14.9.2008Sims 2: Život v bytě

Rozsáhlá česká video-recenze Života v bytě

Ještě jste si nepořídili aktuální datadisk Život v bytě? Pak vám jistě přijde vhod naše obsáhlá video-recenze, kde se dozvíte jaká dobrodružství na vás v bytech číhají. Ke slovu přijdou také mocné čarodějky. Komentář namluvil Ondřej Nováček z Filmografie a recenzi zpracoval Majkyn. Enjoy it!


 Komentáře této novinky (186)

Laku | 1.9.2008Sims 2: Život v bytě

Život v bytě v prodeji - co nabízí bonus CD?

Datadisk Život v bytě je již v prodeji, koupit si jej můžete za 649 Kč třeba na Xzone. Pouze právě v tomto online obchodě navíc získáte bonusové CD se všelijakými výtvory českých tvůrců obsahu do Sims 2. Od filmů a seriálů z prostředí hry přes celou řadu domků až po oblečení, stěny a podlahy či recolory objektů. Tady je malý náhled:


 Komentáře této novinky (136)

Laku, Majkyn | 1.9.2008Sims 2: Život v bytě

Obrázky z české verze Apartment Life

Sice trochu později, ale přeci vám přinášíme sadu obrázků z hraní české verze aktuálního datadisku Život v bytě. Vybrali jsme pro vás obrázky obsahující texty vztahující se k náplňi tohoto rozšíření.


 Komentáře této novinky (84)

Laku | 22.8.2008Sims 2: Život v bytě

Producent představuje možnosti Života v bytě

Již tradičně před vydáním nového datadisku vychází komentované video se shrnutím těch nejzásadnějších novinek. Opět vás svým hlasem provede známá Maxis veteránka Lakshmi Jayapalan, hlavní designerka nedávného datadisku Volný čas a rovněž připravovaného Život v bytě. Takže, co nás Lakshmi čeká a nemine v blížícím se datadisku?


 Komentáře této novinky (224)

Laku | 20.8.2008Sims 2: Život v bytě

Život v bytě se opět ukazuje na obrázcích

Blížící se datadisk Život v bytě (Apartment Life) se opět ukazuje na nových sreenshotech. Tentokrát jde o pětici obrázků pocházejících z nového dílu oficiálního komixseriálu. Více se o datadisku dozvíze z archiv starších novinek, video-upoutávky, nebo našeho vyčerpávajícího dvoudílného preview - první a druhá část.


kompletní galerie

 

 Komentáře této novinky (112)

Laku | 8.8.2008Sims 2: Život v bytě

Nadupaný soundtrack Života v bytě

Už tradičně spolu s každým novým datadiskem přicházejí také nové písničky nazpívané v simštině. Zajímá vás na jaké songy narazíte v Životě v bytě (Apartment Life)? Připravili jsme pro vás podrobný přehled, včetně odkazů na stránky jednotlivých interpretů případně na MySpace profil. Těšit se můete jak na populární kapely zvučných jmen jako Good Charlotte, italské Vanilla Sky nebo britské The Whip. Na druhé straně jsou tu i začínající interpreti nebo třeba ruská teengirls formace Ranetki Girls. Milovníci elektronické hudby se pak dočkají poměrně mladého uskupení Does It Offend You, Yeah?

 Komentáře této novinky (146)

Laku | 3.8.2008Sims 2: Život v bytě

Předprodej datadisku Život v bytě zahájen

Toužíte po nadcházejícím rozšíření Život v bytě (Apartment Life)? Pak vás jistě potěší možnost předobjednání hry v internetovém obchodě Xzone. Mimochodem právě dnes jsme také nasadili výzdobu webu ve znamení Života v bytě. Pokud vás zajímají podrobnosti o náplni osmého datadisku, pak naštivtě naše obsáhlé články. Také se hodí zmínit, že ti z vás, kteří si předobjednají hru na Xzone obdrží zdarma CD kompilaci s výtvory předních českých tvůrců. 

 Komentáře této novinky (89)

Laku | 3.8.2008Sims 2: Život v bytě

Nášup obrázků ze života spolubydlících

Po delší době jsme doplnili nové obrázky ze Života v bytě do naší galerie. Konkrétně jde o patnáct kousků pocházejících z oficiálních komiksů představující příběhy různých spolubydlících. V souvislosti s Apartment Life jsme vám nabídli náš tradičně vyčerpávající přísun informací a materiálů. Ostatně k dispozici vám je archiv starších novinek, video-upoutávka, obrázek českého balení ve vysokém rozlišení nebo třeba také informace o Apartment Pets, speciální verzi pro DSko. Určitě si také nenechte ujít naše vyčerpávající dvoudílné preview - první a druhá část. Datadisk vychází již koncem srpna.kompletní galerie

 Komentáře této novinky (30)

Laku | 17.7.2008Sims 2: Život v bytě

Jak se žije simům v bytech?

Prohledněte si na novém videu, jaký život čeká vaše simiky v novém datadisku Apartment Life (Život v bytě). Dost řečí, slovo dostává oficiální trailer.


 Komentáře této novinky (71)

Laku | 28.6.2008Sims 2: Život v bytě

Život v bytě pod drobnohledem - preview #2

V prvním díle našeho obsáhlého preview jsme se seznámili s novými stavebními prvky a popsali jsme si, jak bude vypadat život našich Simíků v bytovém domě. Dnes se společně vydáme na výlet do nového sousedství Belladonna Cove, řekneme si něco o nových interakcích mezi vašimi Simíky a ostatními obyvateli městečka, a v neposlední řadě se podíváme na zoubek mocným čarodějnicím, prohánějícím se ulicemi na létajících košťatech. Zapněte si pásy, protože naše exkurze do tajů očekávaného datadisku Apartment Life právě pokračuje! Druhý díl preview.

 Komentáře této novinky (82)

Majkyn | 11.6.2008Sims 2: Život v bytě

Život v bytě pod drobnohledem - preview #1

Přinášíme slíbený podrobný rozbor datadisku Život v bytě (Apartment Life). Informací je opravdu mnoho, takže jsme se rozhodli preview rozdělit do dvou částí - první si můžete přečíst a získat základní povědomí o náplni chystaného datadisku. V druhé části vám příští týden nabídneme nahlédnutí do sousedství Belladonna Cove a také si dají dostaveníčko čarodejnice.


Životy našich Simíků jsou již teď daleko pestřejší než dřív. Simíci nyní mohou studovat na prestižní univerzitě a zpestřit si studium divokým večírkem v nočním klubu. Po úspěšném absolvování vysoké školy se kromě honby za kariérou mohou vydat vlastní cestou a začít podnikat. Nic už jim teď nebrání pořídit si roztomilého mazlíčka a chodit ho pravidelně venčit, pokud je ovšem uprostřed vycházky nezastihne nečekaná bouřka. Simíci si také mohou odpočinout od všedních záležitostí na luxusní dovolené a kromě toho získali mnohem více možností, jak aktivně i pasivně trávit svůj volný čas. A po té spoustě skvělých aktivit si mohou konečně dopřát zasloužený odpočinek ve svém rodinném domku… Ale není už to bydlení ve vilce trošku ohrané? Někteří Simíci touží po nových zážitcích, které ale v izolaci od ostatních prožít prostě nemohou. Nyní jim konečně začíná svítat na lepší časy. Simíci se budou moci přestěhovat do nových činžáků na předměstí a užívat si spoustu zábavy se svými sousedy! [celý článek]

 Komentáře této novinky (131)

Laku | 10.6.2008Sims 2: Život v bytě

Život v bytě - český obal ve výborné kvalitě

S novým datadiskem Apartment Life, který už dostal svůj český název Život v bytě jsme vás v hrubých rysech seznámili, nicméně nyní vám nabízíme českou verzi přebalu hry. Můžete si ji vychutnat v normálním nebo vysokém (0,44 MB) rozlišení. Slibované preview se trochu opozdí, ale nebojte Majkyn na něm pracuje ;)


verze ve vysokém rozlišení (0,44 MB)

 Komentáře této novinky (58)

Laku | 6.6.2008Sims 2: Život v bytě

Apartment Pets - zvířátka míří na handheldy

V souvislosti se včerejším oznámením osmého datadisku Život v bytě (Apartment Life) jsme se dozvědeli také konkrétnější informace o Apartment Pets. A co, že to titul určený pouze pro populární handheld Nintendo DS nabídne svým hráčům?

V novém příběhu na Nintendu DS se Simíci přestěhují do bytu. Jejich úkolem bude pečovat o různé domácí mazlíčky, mj. roztomilé kočičky a pejsky, plazící se hady, křečky, pestrobarevné ptáky a něžné králíčky. Zvířátkům se musí dostat patřičného zacházení, aby zůstala veselá, zdravá a dobře vypadala. Vydělané simoleony pak Simíci mohou investovat do vybavení perfektního bytu nebo za ně nakupovat zvířecí doplňky, jako kloboučky, botičky a hračky. Hráči mohou využívat dotykovou obrazovku Nintenda DS a stylusu k hraní zábavných miniher a odemykat nové předměty jak pro Simíky, tak i pro jejich domácí mazlíčky. V jedné z miniher mohou dokonce přimět tancovat hada pískáním do mikrofonu Nintenda DS, který poslouží jako hudební nástroj. [více na webu EA]

 Komentáře této novinky (501)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600