REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 12.9.2010Sims 3

Co nabízí nejnovější aktualizace Sims 3?

Na oficiálních stránkách hry je dostupná nejnovější aktualizace ve formě patche. Více informací o jeho nainstalování a další informace získáte přímo na zmíněné stránce. Pojďme se podívat blíže na to, co do hry přináší a opravuje:


Novinky

  • Simíci, co často řídí, si nyní mohou ke svým autům vytvořit vztah. Jakmile si s nimi vybudují přátelství, mohou vozidlo pojmenovat.
  • K dosažení je nová vlastnost „Nadšenec do aut“. Simíci s touto vlastností mohou svá vozidla pojmenovat okamžitě a vztahy s nimi si také budují mnohem rychleji.

Aktualizace základní hry

  • Byl odstraněn problém, při kterém duchové mohli za určitých podmínek zůstat zaseknutí ve vozidle. Nyní budou duchové z vozidel vystupovat normálně, jakmile dorazí do cíle.
  • Pojmenovatelné předměty mohou být pojmenovány pouze v případě, že náleží do aktivní domácnosti.

Aktualizace datadisku Cestovní horečka

  • Titulky povolání Simíků, kteří navštěvují Egypt, Francii nebo Čínu, se budou nyní objevovat v tooltipu panelu vztahů.

The Sims 3 Vytvoř svět

  • Uživatelé nástroje Vytvoř svět si budou muset nainstalovat novou verzi nástroje The Sims 3 Vytvoř svět. Odkaz na stránku Vytvoř svět naleznete v rozbalovací nabídce „Hry“ v záhlaví stránky.

 Komentáře této novinky (725)

Laku | 11.9.2010Sims 3

Český internetový pořad o The Sims

Tým kolem herního pořadu Indian ve spolupráci s českou pobočkou Electronic Arts pro vás připravili nový koncept v podobě měsíčního videocastu o hrách The Sims. První díl můžete shlédnout přímo tady pod novinkou. Pravidelně každý měsíc se můžete těšit na sestřih toho nejzajímavějšího dění souvisejícího s The Sims. Jak se vám Sims Cast líbí? Podělte se o svůj názor v komentářích.


 Komentáře této novinky (157)

Laku | 9.9.2010Sims 3

Představujeme kolekce Sims 3: Na plný plyn

S nejnovější kolekcí předmětů pro nejprodávanější hru The Sims 3 na PC roku 2009 sešlápnete plyn až na podlahu. Zapněte si pásy a vychutnejte si jízdu s otevřenými okýnky. Nová kolekce The Sims 3 Na plný plyn nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu. Závodní, spiklenecký, rockabilly v retro-stylu 50. let a ve znamení luxusu. Každý z nich obsahuje jedinečnou módu, dekorace domova a nabušená auta či motorky, to už je jen a jen na Vás, co je lepší. Za pouhých 249 Kč si můžete kolekci Na plný plyn zakoupit na Xzone. Nezapomeňte se také podívat na související video.


 Komentáře této novinky (295)

Laku | 5.9.2010Sims 3

Nekompromisní Iron Man rozpoutává peklo

Abychom dohnali všechny důležitejší resty, musíme připomenout další video z prostředí sims parodující film Iron Man.


 Komentáře této novinky (144)

Laku | 3.9.2010Sims 3

Představujeme kolekce Sims 3: Luxusní bydlení

Tématický rozšiřující balíček předmětů pro hru The Sims 3. Postavte si moderní bydlení s nádechem luxusu. Oblečte Simáky ve stylu vysoké krejčoviny. Vybavte si domácnost hi-end elektronikou. Bonus: klasické, ikonické předměty ze Sims 1 a Sims 2 (pro nostalgiky u příležitosti 10. výročí značky Sims). Za pouhých 249 Kč si můžete kolekci Luxusní bydlení zakoupit na Xzone. Nezapomeňte se také podívat na související video.


 Komentáře této novinky (139)

Laku | 2.9.2010Sims 3

Simové parodují seriál Sex ve městě

Už se stalo téměř tradicí, že se k nám dostávají videa přímo od tvůrcí The Sims parodující různé známé fenomény. Po Star Treku, Stmívání nebo Susan Boyle si protentokrát berou na paškál seriál Sex ve městě. Ostatně na video se můžete podívat přímo tady:


 Komentáře této novinky (169)

Laku | 2.9.2010Sims 3

Sims 3 pro Apple iPhone a Samsung Galaxy S

Speciální verze The Sims 3 pro iPhone je v prodeji přes AppStore již nějaký ten pátek, nicméně nyní s příchodem čtvrté generace tohoto mobilního přístroje se hodí si její přítomnost připomenout, a to především vzhledem k nové mobilní verzi Sims 3 pro velkého konkurenta iPhone 4 - a to sice Samsung Galaxy S. Video týkající se verze pro iPhone si můžete prohlédnout vlevo, vedle potom pro zmíněný Galaxy S. Mimochodem měl jsem tu čest setkat se s The Sims 3 na iPhonu a musím říct, že grafika této verze je opravdu vydařená.


 Komentáře této novinky (120)

Laku | 16.6.2010Sims 3

Nechte simíky vtrhnout do své konzole

V průběhu letošní výstavy E3 jsme se dočkali nového traileru na konzolovou verzi The Sims 3. Chcete-li tedy vědět, jak simíci na Xboxu 360 či PlayStation 3 budou vypadat, pak si nenechte ujít následující video trailer:


 Komentáře této novinky (238)

Laku | 14.6.2010Sims 3

Exkluzivně: Ewa Farna zpívá v simštině!

Jak někteří již možná víte, populární zpěvačka Ewa Farna měla přezpívat jednu ze svých písní do jazyku simů - simštiny. Tak se minulý týden také stalo a brzy se jejího songu "Boží mlejny" v simácké interpretaci dočkáte ve formě, jak jinak, než simáckého videoklipu. Připomeňme, že v historii série v simštině zazpívaly hvězdy jako Depeche mode, Pixie Lott, Natasha Bedingfield, Nelly Furtado a další. No, a nyní také populární česká zpěvačka Ewa Farna. Mimochodem na YouTube můžete shlédnout aktuálně nový klip k písni Maska.Nahrávání proběhlo ve studiu poblíž Říčan a máme pro vás pár fotek přímo z místa. Píseň v simím podání Ewa vystřihla bleskurychle i když text viděla poprvé až přímo ve studiu. Mimochodem na bezbřehou populárnost fenoménu The Sims poukazuje fakt, že dokonce i Ewa Farna hru zná a kdysi ji také hrála. Prý si hned vytvářela postavičku podobající se Johnny Deppovi. No, a protože Sims je hra neomezených možností, dovolil jsem si pozměnit Ewu Farnou do bláznivého simího světa tak, jako ona brzy zapěje upravenou píseň do simího světa.


 Komentáře této novinky (230)

Laku | 13.6.2010Sims 3

Jaké povolání se k vám hodí? Radí Simíci.

Při příležitosti vydání nového datadisku Povolání snů je pro fanoušky hry připravena originální aplikace na Facebooku. Jde o rozsáhlý, zábavný kvíz, díky kterému každý zjistí - jaké povolání ze hry se k němu nejvíc hodí - zda spíš laskavý doktor, módní návrhářka nebo šílený vynálezce. Aplikace umožňuje zvát své přátele a srovnávat s nimi své výsledky. Odměnou za absolvování všech částí kvízu je sleva na datadisk Povolání snů ve výši 100 Kč na Xzone.cz, partnera soutěže.

Povolání snů, v pořadí druhé rozšíření The Sims 3, nejprodávanější PC hry minulého roku, umožní hráčům změnit životní i pracovní dráhu svých simíků několika zajímavými a zrušujícími způsoby, což ovlivní nejen celkový průběh hry, ale také dění v jejich čtvrti. Hráči mají na výběr celou řadu oblíbených profesí, jakými jsou například požárník, lékař nebo soukromý detektiv.

 Komentáře této novinky (272)

Laku | 13.6.2010Sims 3

Sims 3 míří na konzole - zpovědní trailer

Série The Sims po mnoha letech míří konrčně také na videoherní konzole. Na svém PlayStationu 3, Xboxu 360, Nintendu Wii či DS se na simíky můžete těšit již letos na podzim. Více se o konverzi Sims 3 pro konzolové trhy dozvíte na oficiálních stránkách hry. My tu pro vás dnes máme hraný trailer se zpovědí herních postaviček.


 Komentáře této novinky (125)

Laku | 12.6.2010Sims 3

Nová povolání: Staňte se módním guru!

Představujeme poslední z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Módní návrhářku!Nebylo by to fajn, mít nádání a možnost navrhovat si oblečení sama? Tvé úterní plavky ti připadají z módy, tak si navrhneš na středu nové. Švadlenky ti je ušijí s radostí, že mohou dělat originální a neokoukané kousky. Už žádný New Yorker nebo Kenvelo, ale tvoje vlastní značka a tvoje vlastní hadříky, které nemá nikdo jiný. Ostatní ti budou jenom závidět. Budou chtít to, co máš ty. Nebude to dlouho trvat, a už budou před tvými dveřmi stát frontu filmové herečky, topmodelky nebo bohatí arabští šejkové. Lucie Bílá se vykašle na Liběnu Rochovou a objedná si večerní róbu od tebe. Leoš Mareš odloží své podvlíkačky a oblíkne extravagantní jutový pytel s tvojí cedulkou na zadku. Budeš si vybírat ty nejhezčí látky a kreslit na ně křídou vlastní vize o tom, jak vypadá cool výstřih nebo lem sukně. Celý módní svět se bude točit kolem tebe a bedlivě sledovat každý tvůj krok. Vezmeš si na sebe síťovaný topík a druhý den ho budou mít všichni. Zapomeneš si sukni a druhý den budou všichni dole bez. Ale jenom ty jediná budeš vždycky o ten krok vepředu.

 Komentáře této novinky (26)

EA, Laku | 3.6.2010Sims 3

Nová povolání: Zvelebte prostředí světa simů!

Představujeme šesté z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Vem tužku a papír a nakresli domeček jedním tahem. Že ti to přijde primitivní? Tak se staň architektem! Vezmi svůj nabušený notebook a hurá do terénu, město tě potřebude. Rozhlédni se kolem sebe, otevři notebook a kresli. Přijde ti, že stát u přechodu trvá zbytečně dlouho? Navrhni nad ulicí lávku pro pěší. Nelíbí se ti mezera mezi baráky, zarostlá plevelem a zaházená odpadky? Navrhni tam kavárnu, ať máš příště kam zajít s kamarády ze sousedství. A pak si všimneš nástěnky, kde vedení města shání architekta na nové kino v centru. Tak to si přece nemůžeš nechat ujít! Přihlásíš se do soutěže a představíš světu kino, jaké ještě neviděl. Žádnou šedivou krabici s bílými dveřmi, ale hravou, barevnou a elegantní budovu, před kterou se budou fotit všichni japonští turisté. Pak si tě objednají na úpravu parku. Už dost škaredým zákoutím, kde se cítí dobře jenom krysy a jiná havěť. Je čas pro nové kamenné chodníčky, moderní dřevěné lavičky nebo třeba lampy z recyklovaných materiálů, vrhající jemné světlo mezi exotické stromy. Díky tobě už města nebudou jednotvárné bloky zdí, oken a dveří, ale kouzelné místo pro pohodový život.

 Komentáře této novinky (25)

EA | 2.6.2010Sims 3

Nová povolání: Vytesej z kamene mistrovské dílo!

Představujeme páté z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Ve čtyřech letech plácáš na písku bábovičky, v osmi stavíš z písku hrady. Ve dvanácti sestavuješ mosty ze sirek a v šestnácti tvaruješ hlínu do podoby hrnečku. Ve dvaceti vyřezáváš sošky ze dřeva nebo je uplácáváš z jílu. Tak nám netvrď, že nejsi sochař! Máš neposedné prsty, pořád si s něčím hraješ a když vidíš nějaký materiál, tak si představuješ, co by z něho šlo vytvořit. V balvanu u cesty vidíš skřítka, ve vykotlaném kmeni tančící víly. Tvoje kreativita nezná mezí a každý nápad je pro tebe výzvou. Sedět u stolu nebo válet se u televize není nic pro tebe. Mnohem lépe se cítíš v dílně nebo ateliéru, protože chceš tvořit. Láká tě vdechnout do kamene, hlíny nebo dřeva svoje myšlenky. Proto bereš do rukou věci, které díky svému talentu přetváříš v něco, co svět ještě neviděl. A lidé kolem tebe nezůstávají nezaujatí. Tvoje práce jim dělá radost, baví je a inspiruje. Mají k tvému umění přirozený respekt a nejraději by si tvé výtvory vystavili doma v obýváku. Modelky stojí u tvých dveří frontu, výstavy tvých soch navštěvují studenti uměleckých škol, topíš se ve slávě... ale tobě je vlastně všechno jedno. Nejvíc pro tebe znamená, když se můžeš někam v klidu zavřít a přetvářet své vize v realitu.

 Komentáře této novinky (22)

Laku | 1.6.2010Sims 3

Nová povolání: Staňte se šíleným vynálezcem!

Představujeme čtvrté z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Proč jezdit autobusem? Sedneš ke stolu a navrhneš vznášedlo. Je to přeci jednoduché jako facka. Spojíš tohle s tamtím, vyvrtáš pár děr, připojíš motor ze staré babety, trysku z vysavače namontuješ obráceně, připojíš gyroskop a elektromagnet a frrr... Teď už tě autobusy nezajímají. Dorazíš do školy nebo do práce a tam vidíš, jak tvojí kolegyni stále padají tužky ze stolu. Navrhnout multifunkční stojan na psací potřeby je pro tebe hračkou. Nebaví tě připojovat elektrické přístroje kabelem do zásuvky? Vzpomeneš si na svého předchůdce Nikolu Teslu a domyslíš jeho teorii o přenosu energie vzduchem a rázem ti celé lidstvo bude děkovat. Jako vynálezce se nemusíš omezovat všední realitou kolem sebe. Tvoje sny a odhodlání jsou silnější. Teď můžeš dokázat všem hlupákům, proč jsi místo mrhání časem v ulicích navštěvoval knihovnu a proč sis jako malý přál k Vánocům soupravu Malý biochemik. A že tě někdo náhodou s nějakým vynálezem předhoní? Aspoň budeš mít motivaci udělat to ještě lépe a všichni budou jenom nevěřícně zírat.

 Komentáře této novinky (44)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600