REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Majkyn | 29.5.2008Sims 2: Volný čas

Update: Nový patch pro Volný čas je na světě

Na oficiálních stránkách se dnes konečně objevil druhý patch pro datadisk Volný čas. První byl sice uvolněn už v dubnu, ten však způsoboval některým hráčům problémy a byl proto z oficiálního webu opět stažen. Nyní jsme se konečně dočkali nového, který by už problémy způsobovat neměl a navíc opravuje další chyby, které byly zjištěny později. Patch můžete stahovat (84 MB) přímo ze serverů EA.

 • Simíci si už pamatují, na které straně postele obvykle spí.
 • Hra již nespadne, pokud budete nahrávat jiný pozemek a budete mít přiřazeno sousedství pomocí pokročilého panelu možností sousedství.
 • „Neonový plameňák“ už v režimu nákupu nechybí.
 • V možnostech zvuku už ikona vlastní stanice nepřekáží tlačítku stop.
 • Postavy NPC poskytující univerzitní služby se už mohou, pokud nejsou v práci, účastnit taneční soutěže na tajném pozemku zálib.
 • Kompletní seznam oprav v češtině

Update: Patch obsahuje novou verzi protipirátské ochrany SECUROM, který opět způsobuje problémy se spuštěním hry, pokud máte na PC nainstalované emulační programy. Návod na odstranění problémů najdete na našem fóru.

 Komentáře této novinky (147)

Laku | 1.4.2008Sims 2: Volný čas

Update: Přichází první patch Volného času

Honza Pořízka z české pobočky EA nám dnes dal vědět o aktuálně vydané záplatě pro datadisk Volný čas (FreeTime). Opravena byla jednak celá řada chybiček (např. různé nekorektních interakce), ale především došlo k odstranění nepříjemných bugů. Pro více informací si přečtěte (pdf) kompletní popis změn v angličtině. Patch, který funguje i pro českou verzi, stahujte (17 MB) přímo ze serverů EA.


Update: Patch (některým) způsobuje zásadní problémy s hrou, návod na jeho správnou instalaci najdete na našem fóru. Brzy bude vydán opravný patch (info). Mimochodem český seznam oprav nyní najdete na oficiálních stránkách.

 Komentáře této novinky (41)

Majkyn | 14.3.2008Sims 2: Volný čas

Simácký videoklip od Datarocku

Oficiální stránky hry nedávno zveřejnily další z oficiálních videí, tentokrát se jedná o povedený Simí videoklip kapely Datarock, jejíž píseň "Fa-Fa-Fa" zaznívá na vlnách jedné z nových rádiových stanic v datadisku Volný čas. Kromě videa je také k dispozici jednak zajímavý rozhovor o tom, jak videoklip vznikal, ale také interview se samotnou kapelou Datarock. V něm se mj. dozvíte, že písně této skupiny můžete slyšet i v několika dalších hrách, jako například FIFA 08.


Zdroj: PlanetTheSims, oficiální stránky

 Komentáře této novinky (46)

Laku | 13.3.2008Sims 2: Volný čas

Volný čas - závěrečný díl komiksu

Datadisk Volný čas je sice už pár dní na pultech obchodů (koupit online), to ovšem neznamená, že se nemohou objevit další oficiální obrázky. Konkrétně jde o poslední pětici nových ukázek ze závěrečného dílu komiksového cyklu.


 Komentáře této novinky (63)

Laku | 12.3.2008Sims 2: Volný čas

Volný čas - soutěž o ceny

Máte Volný čas? Nebo ještě ne? Každopádně si zahrajte flashovou hru a můžete získat skvělé ceny! Pravidla jsou jednoduchá - zaregistrujte se, hrajte jednotlivé hry co nejlépe a ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíc bodů, získá hodnotné ceny! Podrobnosti o soutěži o ceny. A pozor! body se získávají nejen za hraní hry, ale také za přeposlání celé soutěže dál! Informace o soutěži hledejte přímo na EA webu nebo v pravidlech (pdf).

 Komentáře této novinky (108)

Laku | 11.3.2008Sims 2: Volný čas

Volný čas - tématické tapety na plochu

Na oficiálních stránkách přibyla pětice wallpaperů k datadisku Volný čas (FreeTime). Pokud chcete simíky holdující zájmovým aktivitám také na své ploše, pak si určitě vyberete z pětice povedených tapet.


 Komentáře této novinky (27)

Laku | 9.3.2008Sims 2: Volný čas

Volný čas - nové oficiální screenshoty

Datadisk Volný čas je sice už pár dní na pultech obchodů (koupit online), to ovšem neznamená, že se nemohou objevit další oficiální obrázky. Konkrétně jde o pětici nových ukázek doprovázejících předposlední komiks představující vedlejší aspiraci po rodině.


 Komentáře této novinky (22)

Laku | 9.3.2008Sims 2: Volný čas

Tajemný džin z láhve se ukazuje!

O nové "příšerce" datadisku Volný čas jsme již několikrát psali. Málokdo zatím přesně zná zaručený způsob vyvolání džina. Respektive není jasné na zakladě jakého podnětu na váš pozemek přinese láhev neznámá žena. Zřejmě to souvisí s pěstováním určité záliby nebo s vysokou aspirací. Ostatně přečtěte si příslušné téma na zdejším fóru. Pro ty z vás, kteří se s džinem doposud nesetkali tu máme menší galerii obrázků.


 Komentáře této novinky (97)

Laku | 9.3.2008Sims 2: Volný čas

Volný čas - soupis kariér a poradna

Novinky o Sims 3 trochu zastínily, tento týden vydaný, datadisk Volný čas. Nabídli jsme vám rozsáhlou mega-recenzi, komentované video, FreeTime cheat, přehled nových kariér a spoustu dalšího. A právě v souvislosti s kariérami se hodí upozornit na jejich soupisku od KingTommyho zveřejněnou v našem diskusním fóru. Mimochodem, (nejen) pokud máte s datadiskem problém, určitě oceníte nově otevřenou poradnu. Najdete tam odpovědi na nejčastější otázky. Případně se můžete zeptat na to, co vás zajímá.

 Komentáře této novinky (41)

Laku | 28.2.2008Sims 2: Volný čas

Pět nových kariér pro vaše simíky

O přítomnosti pěti nových kariér jsem psal v již v recenzi, kterou si určitě nenechte ujít. Určitě vás zajímají další podrobnosti, takže tady nabízím seznam převzatý z readme souboru.

 • Bavič - Charismatičtí Simíci, kteří se rádi hřejí ve světle reflektorů, budou v tomto zaměstnání doslova zářit. Začínají na malém pódium jako komici a baví své publikum. Budou-li zdárně šplhat po zábavním žebříčku, dosáhnou magického vrcholu jako světoznámí iluzionisté.
 • Tanečník - Váš Simík začíná jako instruktor aerobiku, pomáhající ostatním k dokonalému tělu, ale se správnou kombinací dovedností si může vytančit přední místo v baletním světě.
 • Architekt - Simík začne postupně budovat svou kariéru jako míchač betonu, a když správně namíchá mechanické a logické dovednosti, postaví si s trochou píle schody až k pozici světově uznávaného projektanta měst.
 • Agent - Dráha simíkovského agenta začíná v kanceláři soukromého očka, ale znalost a procvičování metod sbírání informací ji může prodloužit až na židli ředitele tajné zpravodajské služby SCIA.
 • Oceánolog - Skromné kariérní začátky, zahrnující porcování ryb, jsou úvodem k zaměstnání pro všechny Simíky, kteří milují moře, a pokud prokáží své schopnosti, setkají se možná se samotným Poseidonem.

 Komentáře této novinky (124)

Laku | 27.2.2008Sims 2: Volný čas

Nový cheat datadisku Volný čas

modifyNeighborhoodTerrain [on | off] Tento cheat umožňuje upravovat, tj. zvedat nebo uhlazovat terén sousedství. Přejděte do zobrazení sousedství, zadejte cheat „modifyNeighborhoodTerrain on“ (bez uvozovek) a klepněte na oblast, kterou chcete upravovat. Větší oblast vyberete klepnutím a tažením myši. Stisknutím klávesy [ nebo ] a klepnutím terén zvýšíte nebo snížíte, stisknutím klávesy \ terén vyrovnáte. Po ukončení zadejte do příkazového řádku „modifyNeighborhoodTerrain off“ (opět bez uvozovek).


New The Sims 2 FreeTime Cheat: modifyNeighborhoodTerrain [on | off] This allows you to alter the neighborhood terrain by raising or lowering it. To use this cheat, be in the neighborhood view, then enter the cheat "modifyNeighborhoodTerrain on" (without the quotation marks), and click over the area you would like to change. To select a larger area, click and drag the cursor to highlight the desired area. Press [ or ] to raise or lower the terrain by one click and press \ to level the terrain. When you're finished type “modifyNeighborhoodTerrain off” in the cheat box (again, without the quotations).

Zdroj: readme file

 Komentáře této novinky (126)

Laku | 24.2.2008Sims 2: Volný čas

Recenze Volného času + video z hraní

Už tento čtvrtek se můžete těšit na vydání již sedmého rozšíření The Sims 2. Abychom vám čekání na Volný čas zkrátili, tak připravujeme sérii novinek se spoustou informací a materiálů. Pro začátek se můžete spokojit s detailní recenzi, kterou jsme připravili ve spolupráci s Tiscali Games. Kromě vyčerpávajících informací se můžete těšit na první obrázek ze Sims 3! Zároveň vám nabízíme souhrnnou video-recenzi se záběry z hraní nového datadisku... Za namluvení komentáře patří dík Dylerovi z Filmografie.[více o Volném čase v samotné recenzi]

 Komentáře této novinky (840)

Laku | 21.2.2008Sims 2: Volný čas

Film, literatura a romance na obrázcích

Pravidelný přísun oficiálních obrázků pokračuje... Máme tu závěrečný díl hobby magazínu, představující desátý koníček simíků - film a literatura. Dva obrázky s tímto tématem jsou pod novinkou (první dva), ostatní se týkají vedlejší aspirace romance, kterou představuje další díl "komiksu". Datadisk Volný čas vychází příští týden a mi situaci kolem něj podrobně sledujeme, takže se můžete těšit na spoustu aktuálních informací. Obrázky najdete jako vždy v naší galerii.


 Komentáře této novinky (24)

Laku | 17.2.2008Sims 2: Volný čas

Představení dalších aspektů Volného času

Pravidelný "komiks" vydávaný na oficiálních stránkách nás postupně seznamuje s novými vedlejšími asporacemi, které na vaše simy ve Volném čase čekají. Měli jsme tu již aspiraci po bohatství a popularitě, vědění a nyní aspiraci po potěšení a zábavě. Předposlední díl hobby magazínů, představujícího zájmové oblasti, se tentokrát zaměřuje na kulinářství. Jak můžete vidět na jednom obrázků, tak ti největší gurmáni se budou dokonce moci zůčastnit gastronomických soutěží. Vše najdete jako vždy v naší galerii.


 Komentáře této novinky (24)

Laku | 12.2.2008Sims 2: Volný čas

Další trojice obrázků z Volného času

Server Gibbie Sims přišel s dalšími obrázky z datadisku Volný čas (FreeTime). Tentokrát jde o tři obrázky točící se okolo tance a hudby. Všimnout si tak můžete tančícího páru, baletky a hudebního vystoupení před publikem. Všechny doposud zveřejněné obrázky najdete pohromadě v naší galerii.


Zdroj: Gibbie Sims, SimTimes.de

 Komentáře této novinky (40)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600