REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 1.2.2007Sims 2: Pets

Vyšel očekávaný patch Mazlíčků

Dnes vyšel opravný patch pro rozšíření The Sims 2: Mazlíčci (Pets). Všemi hráči a fanoušky Sims 2 dlouho vyhlížený patch je tedy na světě - stahujte (19 MB) z oficiálních stránek. Patch je dostupný ve dvou verzích, v jedné pro CD verzi a druhé "Digital Download" pro zákazníky, kteří si Mazlíčky pořídili stažením prostřednictvím služby EA Link. V Evropě byly, narozdíl od Ameriky, Mazlíčci distribuováni na DVD nosičích, tudíž je pro nás označení "CD verze" zavádějící. Nicméně je to právě ta správná verze určená pro vaše Mazlíčky. Nyní se podívejme na výčet nejdůležitějších změn:


 • Přání „Mít štěně“ může být uspokojeno nákupem štěněte od souseda.
 • Herní tipy rozšíření Noční život se již zobrazují správně v sekci Herních tipů.
 • Poslední člen domácnosti se na pozvání může nastěhovat do jiné domácnosti.
 • Přání „Podrbat na bříšku“ už se nezobrazuje pro kočky.
 • „Pokusit se mít dítě“ u Simíků nyní funguje správně.
 • Kočky se už nemohou zaseknout v koši na odpadky.
 • Ručně vytvořené vlastní obličeje Simíků se po jejich přestěhování na pozemek se zvířaty již automaticky nemění na obličeje přednastavené.
 • Komplení přehled změn v češtině

 Komentáře této novinky (342)

Laku | 5.11.2006Sims 2: Pets

Souhrn recenzí Mazlíčků a ohlasy hráčů

Mazlíčci jsou již nějaký ten pátek v prodeji a tak nastává ted správný čas na vyhodnocení reakcí hráčů a kritiků. Nutno říci, že jednotlivé reakce na nejnovější rozšíření se poměrně často rozcházejí. Jedni datadisk považují za velmi povedený a druzí za průměrný. Ostatně přečtěte si dojmy čtenářů na našem fóru. Nyní ovšem pojďme na slíbené recenze. Trojice amerických herních serverů nešetřila přísným hodnocením - GameSpot (71%), IGN (74%) a GameSpy (3/5). Na druhou stranu servery GamesRadar (80%), GameDaily (80%) a GamingAge (85%), nešetřili chválou. Nejčastěji je vychvalována animace psů a koček a nové možnosti související s životem mazlíčků. Naopak nejvíce je kritizováno přílišné zaměření na domácí mazlíčky a malý počet ostatních inovací a noviek.


České recenze jste si mohli, jak jsme vás kdysi informovali, přečíst v papírových magazínech Level (80%), Score (69%) a v aktuálním čísle časopisu Doupě (82%). První internetovou recenzi přineslo Tiscali Games (82%) a aby byl seznam kompletní, tak zbývá zmínit aktuální recenzi na Showbizz (80%). Tam Mazlíčkům vystavili tento účet: "Zase jeden povedený datadisk pro oblíbenou simulaci reálného života od Maxisu. Vývojáři nepolevují, daří se jim a sklízí zasloužené ovace. Jen tak dál!"

 Komentáře této novinky (104)

Laku | 24.10.2006Sims 2: Pets

Postavička Hillary Duff ke stažení

Jistě si vzpomenete nedávného příslibu EA, že po vydání Mazlíčků uvolní ke stažení postavičku Hillary Duff. Tak se také stalo - prostřednictvím oficiálních stránek si nyní můžete stáhnout Hillary do hry i vy. Postavičku v akci můžete vidět na přímo na obrázcích ze hry:


Více v naší galerii

Zdroj: Oficiální stránky

 Komentáře této novinky (214)

Saphira | 22.10.2006KomunitaSims 2: Pets

Mazlíčci ovládli naše diskusní fórum

Diskusní fórum v novém vzhledu

Přišel čas Mazlíčků, a s ním přichází i čas na novinky z našeho diskusního fóra. Je konec debat o tom, co tam bude, co tam nebude a co by tam být mělo, zatím nejočekávanější datadisk už je na světě a vzbuzuje vesměs nadšení. Mazlíčci májí již od svého vydání na fóru dve sekce, samozřejmě poradnu, ve které se řeší různé problémy, které pochopitelně vznikají vždy po instalaci nového datadisku, a kde ti zkušenější radí začátečníkům, jak na to. Další sekcí je obecná diskuze, ve které se ventilují spíše dojmy a nadšení našich uživatelů nad novými možnostmi, které tento skvělý datáč skýtá. Nejviditelnější novinkou na fóru je také nový modrý vzhled, ladící se současnou titulní stranou našeho serveru. Vzhledy si můžete měnit v profilu.


Aby se naši uživatelé mohli pochlubit svými výtvory ze zvířecí říše, byla pro ně vytvořena dvě nová témata v sekci "Vaše fotky a videa ze hry, soutěže", kde je možno vidět ty nejpodařenější i méně podařené výtvory milovníků různých zástupců živočišné říše. Zvířátka zkrátka vládnou celému fóru, objevily se i první domky a pejskové a kočičky pronikli i do nejoblíbenější sekce fóra - Vaše příběhy a jejich přítomnost jistě zvýší zájem čtenářů na maximum. A jedna rada na závěr - toužíte-li marně po mazlíčkovi, pořiďte si alespoň Mazlíčky. I o virtuálního psa nebo kočku se mužete starat stejně, ne-li více než o to skutečné, a i oni vás budou bavit a dělat vám radost!

 Komentáře této novinky (178)

Laku | 21.10.2006Sims 2: Pets

Mazlíčci jsou venku - schovaný obsah a cheaty

Jistě jste pozorně sledovali naše odpočítávadlo, které přesně o čtvrteční půlnoci odtikalo poslední vteřiny... Tento víkend již určitě velká většina z vás prohání nezbedné psíky a roztomilé kočky po svých virtuálních domovech. Jistě vás tedy potěší dnešní informace, pomocí které si budete moci spřístupnit nový obsah. Na Sims2Wiki zveřejnili kódy, které vám ve hře zpřístupní skryté objekty - převážně obojky, srsti. Příslušné kódy stačí zadat do dialogového okna, které se zobrazí po klikntí na tlačítko klíče v menu nastavení.


Také tu máme přehled nových cheatů, které datadisk nabízí. Jejich seznam s popisem funkcí najdete v rubrice cheatů. Můžete si, jak bylo slibováno, zapnout přímé ovládání svých mazlíčků pomocí kódu boolprop ControlPets [on/off]. Pokud jste nezaregistrovali, že se Mazlíčci v ČR prodávají pouze v DVD verzi, tak bychom vás na to rádi upozornili (podrobnosti).

 Komentáře této novinky (306)

Laku | 17.10.2006Sims 2: Pets

Mazlíčci skladem! Ve čtvrtek u vás doma

Již v minulé novince jsme psali o tom, že Tiscali Gameshop naplní Mazlíčkami své sklady již ve středu. Abychom vaše očekávání nažhavili řádně na maximum, tak jsme poprosili Martina Schovance o fotku hromady krabic, které se nyní vyhřívají ve skladech, aby zítra mohly být rozeslány do vašich domovů. Chcete-li mít své Mazlíčky již ve čtvrtek a doposud jste si je nepředobjednali, tak máte nyní ideální šanci to změnit. Více o zítřejší expedici z vyjádření managera obchodu, Martina Schovance:


Vážení zákazníci,

hra The Sims 2: Mazlíčci (Pets) se ve středu 18. října rozesílá všem zákazníkům, kteří si ji na našem obchodě předobjednali.

A že bude co posílat, ostatně můžete se podívat na hromadu Mazlíčků, kteří nám dnes večer dorazili na sklad (viz. obrázek). Můžeme vás ubezpečit, že náš obchod disponuje takovou kapacitou, že všechny tyto hry jsme schopni ve středu během několika hodin za zabalit a odeslat tak, aby VŠICHNI zákazníci měli hru doma na stole již 19-20. října - tedy v den vydání v ČR.


 Komentáře této novinky (622)

Laku | 17.10.2006Sims 2: Pets

Co očekávat od bonusového CD?

Recenze Mazlíčků

Již tento pátek 20. října vycházejí Mazlíčci. Pokud chcete již o víkendu zasednout k virtuálním zvířátkům, pak byste si měli datadisk předobjednat (799 Kč). Tiscali Gameshop totiž začne svým zákazníkům hru rozesílat již ve středu. Druhým důvodem, který by vás pak mohl přesvědčit je přítomnost exkluzivního bonusového CD, které získáte jen při objednání hry z Tiscali Gameshopu. Právě teď je ta správná chvíle povědět si něco o jeho obsahu. Hlavním lákadlem zřejmě budou povedené domy a česky mluvené filmečky z prostředí Sims 2. Ostatně zde je kompletně přehled jeho obsahu:

 • Exkluzivní domy od Saphiry.
 • A mnoho dalších povedených domů.
 • Exkluzivní mluvený filmeček Chlupatý dáreček, aneb uvítání chlupáčů do života simů...
 • Modely aut pro datadisk Noční život (kolo, čtyřkolka, roadster a Audi TT).
 • Český původní seriál z prostředí Sims 2 - Semtex.
 • Seriál The Careys (1. série; 11 dílů)
 • Titulky pro 7. a 8. episodu Strangerhoodu.
 • Mluvené filmy Spi sladce, Kouzlo lásky a 4est.
 • Oficiální postavička moderátora Leoše Mareše.
 • Objekty, oblečení, tapety, stěny a celebrity.

 Komentáře této novinky (164)

Laku | 16.10.2006Sims 2: Pets

První česká internetová recenze Mazlíčků

Recenze Mazlíčků

Nedávno jsme vás informovali o recenzích v magazínech Level a Score. Dnes vyšla první internetová recenze na Tiscali Games. Pokud uvažujete o koupi tohoto čtvrtého rozšíření, pak vám recenze (82%) určitě pomůže v rozhodování. Recenze obsahuje přílohu v podobě kompletního seznamu českých názvů plemen. Závěrečný verdikt:

Série povedených rozšíření pro The Sims 2 pokračuje. Mazlíčci do každodenního života simů vnášejí svěží vítr. Převážnou většinu novinek si užijete přímo v pohodlí svého domu, bez nutnosti neustálých cest do specializovaných čtvrtí, což hře rozhodně prospívá. Virtuální život se zvířátky dostává zcela nový rozměr, který je navíc umocněn jejich brilantním technickým zpracováním. Jen poměrně škoda, že tu není více „nemazlíčkovských“ novinek. [více]

 Komentáře této novinky (188)

Laku | 15.10.2006Sims 2: Pets

Velké množství screenshotů z Mazlíčků

Mazlíčci jsou za dveřmi, vaše očekávání jistě dosahuje maximálních hodnot, a tak vám po včerejším videu přinášíme další ochutnávku v podobě statických obrázků. Konkrétně jde o nové screenshoty původem z oficiální stránek a online hry. Všechny si je můžete prohlédnout v naší galerii. Pokud vaše očekávání neusměrňují oficiální materiály, tak vám možná přijdou vhod fotky z francouzské prezentace - report 1, report 2, report 3, report 4 a report 5. Mimochodem velmi brzy můžete očekávat první českou internetovou recenzi Mazlíčků. Zůstaňte naladěni.


Více v naší galerii

 Komentáře této novinky (91)

Laku | 15.10.2006Sims 2: Pets

Obsáhlé video z Mazlíčků

Na regionálních stránkách DieSims.de se objevilo dlouhé video s německým komentářem. Stáhnout si jej můžete hned ve třech různých kvalitách. Kromě řady zajímavých záběrů potěší také jeho velmi dobrá obrazová kvalita. Pokud neprahnete po nových záběrech a raději byste anglicky komentované video, pak sáhněte po tomto nedávném přímo od producenta Sims 2 Pets.


 Komentáře této novinky (115)

Rena | 10.10.2006Sims 2: Pets

Výtah zajímavých informací z druhého chatu

Tento víkend proběhl druhý (informace o prvním) oficiální chat točící se okolo Sims 2: Pets. Připravili jsme pro vás výtah toho nejzajímavějšího co na něm zaznělo:

 • Morčátka ani ptáci nebudou moct mít mladé.
 • Ptáci mohou mít šest různých barev.
 • Zvířata, stejně jako Simové mají v kariéře odměny - například další obojky a nové barvy srsti.
 • Součástí datadisku jsou nové pozemky (obchod se psy a park) a nové rodiny.
 • Batolata si mohou se zvířaty hrát stejně jako teenageři nebo dospěli.
 • Psi a kočky vám mohou úplně zničit některé kusy nábytku, pokud je nebudete trénovat.
 • Budou zvířecí duchové!
 • Zvířata nemají aspiraci, ale v datadisku je nový objekt - něco jako elixír života pro zvířata.
 • Nové možnosti stavění: diagonální střechy, diagonální pokoje, osmihranné pokoje (?) a demoliční nástroj, o kterém se už psalo. + už známé změny dlaždic.
 • Kočky vám můžou sežrat jídlo, pokud je nebudete trénovat .
 • Přímo v nástroji create-a-pet můžete vytvářet mláďata zvířat včetně genetiky.
 • Psi vám můžou sežrat úkoly. Milují je!
 • Životní cyklus: štěně/kotě - 3 dny, dospělý - 25 dnů, starý 5-10 dnů.
 • Zvíře může mít maximálně 4 mladé (závisí to na počtu simů v domácnosti).
 • Zvířata můžete dát k adopci. Zvíře může také utéct.

 Komentáře této novinky (301)

Laku | 9.10.2006Sims 2: Pets

Hillary Duff se svým psem v The Sims 2

Hillary Duff

Electronic Arts přišlo s dalším marketingovým lákadlem na aktuální datadisk Pets (Mazlíčci). Po předchozím lákání na skupinu Aly&Aj a následné zveřejnění kompletního soudtracku, dnes přichází tisková zpráva o přítomnosti Hillary Duff v Sims 2. Přesněji řečeno půjde o postavičku podobající se této americké zpěvačce, která bude dodatečně ke stažení na internetu (pro majitele datadisku). Vzhledem k tomu, že jde o propagaci Mazlíčků, tak zde pochopitelně nebude chybět její pes Lola. Dočkají se také majitelé konzolových verzí. Více informací v této tiskové zprávě nebo si stáhněte video.

 

 Komentáře této novinky (103)

Laku | 7.10.2006Sims 2: Pets

Souhrn novinek posledních dní o Mazlíčcích

Logo Apple

V uplynulých dnech se kolem datadisku Mazlíčci událo několik menších událostí, kterým nemělo cenu věnovat celou novinku, a tak si to vše shrňme. Hned úvodem odbyjme informaci o připravovaném portu Mazlíčků na platformu Apple (abych byl přesný, tak verze pro OS Mac). Majitelé "jablíček" se mazlíčků dočkají někdy v listopadu. Když už jsme u toho, tak za The Sims 2 verzí pro Mac nestojí Maxis, jak byste si mohli myslet, ale firma Aspyr, která za ni nedávno dostala ocenění na mezinárodní Apple Developers konferenci.


Dále se také objevily nové oficální obrázky. Jeden pochází z druhé části speciálu oficiálních stránek o plemenech, mimochodem jejich kompletní seznam vám nabídneme již brzy. Druhý obrázek pak pochází z aktualizovaných puzzle, kde si jej můžete pro radost seskládat.


Abychom se nevěnovali jen aktuánímu datadisku, tak tu máme také pár informací o Sims 2 samotném. Podle této tiskovky si v Evropě stáhlo mobilní verzi Sims 2 již přes milion uživatelů. Druhá tisková zpráva hovoří o pronikání (nejen) Sims 2 do nabídky leteckých společností.

Zdroj: SnootySims, Maxis a další

 Komentáře této novinky (76)

Laku | 28.9.2006Sims 2: Pets

Recenze Mazlíčků v časopisech Level a Score

V aktuálních (říjnových) číslech magazínů Level a Score si můžete přečíst recenze Mazlíčků. Pojďme se tedy podívat jaké hodnocení si aktuální rozšíření Sims 2 vysloužilo? Ve Score si, svými roztomilými pohledy, mazlíčci vysloužili 69%. V Levelu k simácké domácnosti, plné všude přítomných zvířecích pohledů, usedl Michal Rybka a Mazlíčkům udělil pěkných 8/10 s výsledným verdiktem:


Svým způsobem obligátní datadisk, na který asi čekal každý simsomaniak. Nezklamal, ale také ničím ani výrazně nepřekvapil - dobře odvedený datadisk, který si stejně většina simsomaniaků poběží koupit! [více v Level 144]


     

Zdroj: Level, Score

 Komentáře této novinky (57)

Laku | 26.9.2006Sims 2: Pets

Producent představuje Mazlíčky na videích

Před časem nabídly oficiální stránky "walkthrough" video k Mazlíčkům. Skrz čtvrtý datadisk vás mluveným slovem provede přímo producent. Video nabízí spoustu zajímavých záběrů - například souboj kočky s psem. Stáhněte si video o PC verzi datadisku. Pro konzolisty je tu představení PS2 a GameCube verzí (budou obsahově totožné).


Zdroj: oficiální stránky

 Komentáře této novinky (101)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600