REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 25.8.2009Sims 2

Velké slevy Sims 2 datadisků a kolekcí

Chybí vám některý z datadisků nebo některá z kolekcí The Sims 2? Pak máte nyní ideální přiležitost zaplnit chybějící kousky ve své sbírce. Internetový obchod Xzone totiž přichází s týdenní slevovou akcí trvající do 4. září, ve které si můžete pořídit Sims 2 přídavky za velmi výhodné ceny.


sims2_vyprodej_340x255_v2

 Komentáře této novinky (114)

Laku | 24.1.2009Sims 2

Získejte zdarma datadisk ve výhodné akci 1+1!

Velmi výhodná akce, která by neměla uniknout žádnému z vás. Xzone pro vás připravili výhodou akci v níž můžete získat 2 datadisky za cenu jednoho nebo 2 kolekce za cenu jedné. Vybírat můžete z nabídky na stránkách Xzone. Vyberete si jeden datadisk nebo kolekci z nabídky a druhý titul vepíšete do poznámky v pokladně shopu. Akce platí od 23.1. do 8.2.


 Komentáře této novinky (146)

Laku | 16.8.2008Sims 2

Snížení koncové ceny datadisků Sims 2

Cena všech datadisků pro The Sims 2 byla snížena z původních 799 Kč na 649 Kč, tedy slevnění činní celých 150 Kč. Přecennění se týká také připravovaného osmého rozšíření Život v bytě (Apartment Life), který můžete již nyní za novou cenu předobjednávat na online shopu Xzone. Zároveň nyní můžete pořídit základní hru na DVD za příjemnějších 799 Kč.

 Komentáře této novinky (100)

Laku | 11.6.2008Sims 2

Xzone: Datadisk zdarma k základní hře

Speciální akce! Kupte si na Xzone základní hru Sims 2 a dostanete k ní zdarma jeden z velkých datadisků v hodnotě 899 Kč. Stačí objednat a v závěru pokladny napište do vzkazu, který datadisk chcete. Akce platí do 6. července 2008. Vhodný dárek k vysvědčení. Na výběr jsou datadisky:
 Komentáře této novinky (76)

Laku | 22.5.2008Sims 2

Ford Escape Hybrid ke stažení

Další z řady oficiílních Ford přídavků do The Sims 2 je tu - tentokrát se jedná o model Excape Hybrid. Stáhnout si jej můžete na oficiálních stránkách hry. Připomeňme, že se jedná v pořadí již pátý model od Fordu - vaši simíci se již mohou prohánět vozy Ford Mustang, Ford Focus, Ford Fusion a Ford Edge.


 Komentáře této novinky (44)

Laku | 12.4.2008Sims 2

Vytvořte si vlastní minihru se Sims Carnival

Možná si vzpomenete na zajímavý projekt Sims On Stage (odkoupený SingShot), který umožnuje fanouškům publikovat kreativní výtvory. Od básniček přes příběhy až po karaoke cover verze slavných písní. EA nyní přichází s novým portálem Sims Carnival. Tam si můžete vytvořit vlastní minihry, které pak umístíte třeba na svůj blog. Služba je zatím ve fázi beta. Více v přiloženém videu nebo anglickém článku na 1UP.


 Komentáře této novinky (24)

Laku | 13.3.2008Sims 2

Rozjeďte to jako v Burnout Paradise

Tento týden již podruhé se budeme věnovat novému vozovému parku simíků. Tentokrát nepůjde o rodinné auto Ford Edge, ale o nablýskaný sporťák. Konkrétně jde o nabušený závodní model The Montgomery Hawker, který do sousedství zabloudil z ulic Paradise City závodního hitu Burnout: Paradise. Auto stahujte z oficiálních stránek.

 Komentáře této novinky (29)

Laku | 10.3.2008Sims 2Sims Příběhy

Snížení cen Sims 2 a série Příběhů

Česká pobočka Electronic Arts snížila cenu tří produktů značky Sims. Konkrétně jde jednak o snížení ceny základního The Sims 2 na příjemnějších 899 Kč. A zadruhé jde o zlevnění prvních dvou dílů série Sims Příběhy - tedy Životní příběhy a Příběhy mazlíčků. Místo původních 799 Kč je pořídíte již jen za 399 Kč. Mimochodem na Xzone se v uplynulém týdnu na špici prodejnosti vyhoupl jak datadisk Volný čas, tak Příběhy trosečníků.

 Komentáře této novinky (23)

Laku | 7.3.2008Sims 2Sims 2: Noční život

Nové auto do Sims 2 - Ford Edge

V pořadí již několikátý model automobilky Ford, nám servírují tvůrci ke stažení do hry. Po předcházející trojici Ford Mustang, Ford Focus a Ford Fusion se tentokrát můžete ve hře prohánět ve voze Ford EdgeKe stažení je k dispozici na oficiálních stránkách.

 Komentáře této novinky (291)

Laku | 19.12.2007Sims 2

Simové vládnou předvánočním prodejům

Server MCV zveřejnil žebříček nejžádenějších budgetových PC titulů, tedy her nabízených za sníženou cenu, na britských trzích. Asi tušíte, že se dobrého umístění dočkaly právě hry Sims série. Konkrétně obsadily rovnou sedm příček z deseti.

  1. The Sims 2: Teen Style (EA)
  2. The Sims 2: Seasons (EA)
  3. World of Warcraft: The Burning Crusade (Blizzard)
  4. The Sims 2: H&M (EA)
  5. World of Warcraft (Blizzard)
  6. The Sims 2: Open for Business (EA)
  7. The Sims 2: Nightlife (EA)
  8. The Sims 2: Pets (EA)
  9. Zoo Tycoon (Xplosiv)
  10. The Sims 2: University (EA)

Také v prodejnostním žebříčku českého obchodu Xzone minulý týden bodovala Vánoční edice Sim 2. Tento týden se zase na výsluní vrací datadisk Bon Voyage.

 Komentáře této novinky (36)

Laku | 6.12.2007Sims 2

Výhodná vánoční edice The Sims 2

Na trhu se objevila opětovně Vánoční edice, pravděpodobně v totožné verzi jako tomu bylo minulá léta. Nicméně tentokrát za příjemnější cenu 999 Kč. Všem kteří ještě nemají Sims 2 se tak naskýtá skvělá možnost si jej pořídit zvýhodněně (oproti klasické ceně 1499 Kč) společně s balíčkem Sims 2: Veselé Vánoce, obsahující tématické objekty. Vy ostatní nesmutněte a pořiďte simíky třeba svým blízkým. Mimochodem nedávno jsme vám přinesli tipy na aktuální hry z produkce EA. Pokud uvažujete o dárcích pro své malé děti, pak vám může přijít vhod tip na novou nabídku Xzone - sériii her na motivy známé panenky Barbie. Pro starší můžete sáhnout po některé z aktuálních herních novinek. Vedle sims her určitě nikdo nepohrdne ani pořádnou next-gen konzolí - X360, PS3 a zábavné Wii. Zároveň stále běží soutěž pro zákazníky o hodnotný zájezd.

 Komentáře této novinky (76)

Laku | 2.12.2007Sims 2EA (Maxis)

EA: Chceme znát vaše názory!

Lidé z The Sims divize Electronic Arts se pochopitelně velmi zajímají o názory hráčů. Stačí vzpomenout pravidelné průzkumy objevující se na oficiálních stránkách. Tentokrát máte šanci ovlivnit budoucí směřování Sims 2 i vy. Napište odpovedi na uvedené otázky se svými názory tady do komentářů nebo do diskuse. Ve svých odpovědích, prosim, uvádějte čísla otázek.

1) Jaký objekt v Sims 1 máte nejraději?
2) Někteří z vás se ptají na Sims 2 verzi datadisku Makin’ Magic (český název Abrakadabra). Co si o Makin’ Magic myslíte?
3) Jaký objekt datadisku Makin’ Magic máte nejraději?
4) Někteří z vás se ptají na Sims 2 verzi datadisku Superstar. Co si o Superstar myslíte?
5) Jaký objekt datadisku Superstar máte nejraději?
6) Co byste ještě chtěli v Sims 2 vidět?

 Komentáře této novinky (332)

Laku | 10.11.2007Sims 2

Černý Ford Fusion ke stažení

Minulý týden se na oficiálních stránkách hry objevil oficiální přídavek v podobě již třetího modelu automobilky Ford. Jistě si vzpomenete na dříve zveřejnění modely Mustang GT a Focus, nyní následovány elegantním černým Fusion. Vzhledem k problémům, které soubor způsoboval byl minulý týden stažen. Nyní by již měl být zcela bezproblémový - takže klidně stahujte. Komentáře této novinky (110)

Laku | 20.10.2007Sims 2

Jaké bude jméno následujícího datadisku?

O budoucím datadisku jsme vás podrobně informovali v této novince. Toto sedmé rozšíření mělo nést označení Sims 2: Hobbies, nicméně nic zřejmě zatím není jisté. V uplynulých dnech proběhly komunitou zprávy o změně tohoto názvu v nabídce online shopu GameStop. Ten jej nejprve označoval podtitulem Hobbies, následně Free Time a nakonec Weekend Fun, aby jej v zápětí stáhl ze své nabídky. Zřejmě tedy o názvu ještě v EA nemají úplně jasno. Jaký by se líbil vám?

Zdroj: thesims2.co.za, GameStop

 Komentáře této novinky (106)

Laku | 8.9.2007Sims 2

Sedmý datadisk o zájmových aktivitách? Ano!

Sims 2: Hobbies, tak se pravděpodobně bude jmenovat sedmý datadisk. Podle některých zdrojů vyjde již 18. února 2008. Na oficiální představení a první materiály si určitě ještě nějakou tu chvíli počkáme, nicméně náznak nabízí oskenovaná zadní stránka manuálu:


Nyní si vaši simové vychutnají zájmové činnosti a koníčky! Zabavte je všemožnými aktivitami od tvůrčích, přes duševní až po odpočinkové. Sdílejte zájmy svých simů s jejich přáteli. Rozširte jejich dovednosti "pěstováním" jejich skutečné vášně. Dosáhnou simové nových cílů nebo dosáhnou duševního naplnění?

 Komentáře této novinky (77)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600