REKLAMA easport2011_275x128 starcraft2_275x128pulnoc wow_complete_275x128

The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících
filtrace novinek

Laku | 11.9.2010Sims 3

Český internetový pořad o The Sims

Tým kolem herního pořadu Indian ve spolupráci s českou pobočkou Electronic Arts pro vás připravili nový koncept v podobě měsíčního videocastu o hrách The Sims. První díl můžete shlédnout přímo tady pod novinkou. Pravidelně každý měsíc se můžete těšit na sestřih toho nejzajímavějšího dění souvisejícího s The Sims. Jak se vám Sims Cast líbí? Podělte se o svůj názor v komentářích.


 Komentáře této novinky (162)

Laku | 5.9.2010Sims 3

Nekompromisní Iron Man rozpoutává peklo

Abychom dohnali všechny důležitejší resty, musíme připomenout další video z prostředí sims parodující film Iron Man.


 Komentáře této novinky (145)

Laku | 2.9.2010Sims 3

Simové parodují seriál Sex ve městě

Už se stalo téměř tradicí, že se k nám dostávají videa přímo od tvůrcí The Sims parodující různé známé fenomény. Po Star Treku, Stmívání nebo Susan Boyle si protentokrát berou na paškál seriál Sex ve městě. Ostatně na video se můžete podívat přímo tady:


 Komentáře této novinky (172)

Laku | 2.9.2010Sims 3

Sims 3 pro Apple iPhone a Samsung Galaxy S

Speciální verze The Sims 3 pro iPhone je v prodeji přes AppStore již nějaký ten pátek, nicméně nyní s příchodem čtvrté generace tohoto mobilního přístroje se hodí si její přítomnost připomenout, a to především vzhledem k nové mobilní verzi Sims 3 pro velkého konkurenta iPhone 4 - a to sice Samsung Galaxy S. Video týkající se verze pro iPhone si můžete prohlédnout vlevo, vedle potom pro zmíněný Galaxy S. Mimochodem měl jsem tu čest setkat se s The Sims 3 na iPhonu a musím říct, že grafika této verze je opravdu vydařená.


 Komentáře této novinky (123)

Laku | 16.6.2010Sims 3

Nechte simíky vtrhnout do své konzole

V průběhu letošní výstavy E3 jsme se dočkali nového traileru na konzolovou verzi The Sims 3. Chcete-li tedy vědět, jak simíci na Xboxu 360 či PlayStation 3 budou vypadat, pak si nenechte ujít následující video trailer:


 Komentáře této novinky (244)

Laku | 13.6.2010Sims 3

Sims 3 míří na konzole - zpovědní trailer

Série The Sims po mnoha letech míří konrčně také na videoherní konzole. Na svém PlayStationu 3, Xboxu 360, Nintendu Wii či DS se na simíky můžete těšit již letos na podzim. Více se o konverzi Sims 3 pro konzolové trhy dozvíte na oficiálních stránkách hry. My tu pro vás dnes máme hraný trailer se zpovědí herních postaviček.


 Komentáře této novinky (127)

EA, Laku | 30.5.2010Sims 3

Sex ve městě v podání simů

Najde Carrie svou pravou lásku? Kolik chlapů zná Samantha? Adoptuje si Charlote další dítě a Miranda to konečně rozbalí? To se možná dozvíme v novém filmu, vy si však za ně můžete zahrát v Sims 3 a nejnovějším dodatku Povolání snů. Parodické video známého seriálu v podání simáckých herců:


 Komentáře této novinky (32)

Laku | 28.1.2010Sims 3

Nahlédněte pod pokličku kolekce Luxusní bydlení

Kolekce Luxusní bydlení pro Sims 3 se ukazuje v plné parádě na novém videu. Zahlédnete spoustu nového nábytku a další speciální věci, které kolekce nabídne.

 Komentáře této novinky (286)

Laku | 9.1.2010Sims 3

V roce 2010 opět s vámi v plné síle

Omlouvám se za drastický nedostatek novinek v uplynulých týdnech a koncem nového roku. Nebojte se nezapoměl a nezanevřel jsem na vás a vracím se opět k pravidelnějším aktualizacím. Co nevidět doženu všechny podstatné novinkové resty. A jak jinak začít v roce 2010 než pozitivně laděným songem se doprovodou vizuální vzpomínkou na datadisk Cestovní horečka, u kterého jistě mnozí z vás strávili vánoční svátky a konec roku. Pro úplnost dodejme, že za zmíněnou písničku v simštině, kterou slýcháte z datadisku, stojí pop indie uskupení z Brooklynu - více na Myspace, Last.fm či jejich stránkách.


 Komentáře této novinky (21)

Laku | 11.12.2009Sims 3

Deset důvodů, proč si pořídit Sims 3 k Vánocům

Nové oficiální video spojující přání k vánočním svátkům a netradiční reklamní důvody táhnoucí ke koupi The Sims 3. Pokud vás některý z důvodů naláká nebo byste prostě jen rádi někomu Sims 3 koupili - můžete tak učinit v obchodě Xzone, kde pořídíte také datadisk Cestovní horečka. Mimochodem kamenné prodejny Xzone jsou před vánocemi otevřeny také v neděli.


 Komentáře této novinky (226)

Laku | 24.11.2009Sims 3

Parodické video na Stmívání Nový měsíc

Do kin brzy dorazí druhý díl filmové ságy Twilight (Stmívání) nesoucí název New Moon (Nový měsíc). To je ideální příležitost pro oficiální parodické video od tvůrců The Sims, tak jak jsme se v minulosti dočkali podobných kousků o Susan Boyle či Star Treku.


 Komentáře této novinky (162)

Laku | 23.11.2009Sims 3

Pixie Lott zpívá duet se svou simkou

V datadisku Cestovní horečka zazní, mimo jiné, píseň Mama Do od britské zpěvačky Pixie Lott. Koukněte se na oficální video na kterém Pixie zpívá se svým virtuálním předobrazem.


 Komentáře této novinky (20)

Laku | 21.11.2009Sims 3

Reportáž pořadu Indian z pražské akce!

Reportáž pořadu Indian z nedávné předváděčky Cestovní horečky v pražském podniku Klub cestovatelů. Jistě si vzpomenete, že jsme vám z akce dříve již nabídli fotografie, nyní díky zvědavému hledáčku kamery hochů z Indiana můžete na místo nahlédnout ve zmíněné reportáži. A především se dozvědět co vás v datadisku čeká, pokud ještě váháte nad jeho pořízením.


 Komentáře této novinky (28)

Laku | 20.11.2009Sims 3

Nous représentons video de Champs Les Sims

Představujeme vám nové oficiální video zachycující francouzské prostředí Cestovní horečky. Egyptská destinace Al Simhara a čínská provincie Sang Simla již byly představeny dříve. Takže si vychutnejte závěrečnou destinaci cestovatelského datadisku - franzouczské Champs Les Sims.


 Komentáře této novinky (41)

Laku | 17.11.2009Sims 3

Nahlédněte do pozadí nahrávání soundtracku

Poměrně neodmyslitelnou součástí každého Sims datadisku bývají nové skladby včetně písní známých interpretů. Cestovatelské rozšíření Sims 3 na tom pochopitelně nebude odlišně, takže si kromě vydařeného atmosférického hudebního doprovodu, vychutnáte hity přezpívané do simštiny. O tom ostatně pojednává aktuální video, které vám nabídne zajímavé zákulisní záběry. V soundtracku se následujících interpretů a připomínáme video s Pixie Lott a nedávný simácký klip s Nelly Furtado.


 Komentáře této novinky (17)Archiv starších zpráv
Copyright © Laku a redakce | webdesign Red Eye Studio | HotGames.

The Sims 2   The Sims 3   Spore Planet   SimCity Společnost
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3

The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Život v bytě Volný čas Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Skupina na Facebooku
Kupte si
The Sims 3: Po setmění Koupit The Sims 3: Povolání snů Koupit The Sims 3: Cestovní horečka Koupit The Sims 3 - nová generace simíků! Koupit
Návštěvnost

The Sims 2 Vokr.com

ea_reprice_podzim2010_120x600