The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Hudba&zvuky

Řeč Simů - Simština + ukázky

Je tomu již pět let co vznikla vlastní řeč Simů - "Simština". Pro dabování Sims 2 bylo vybíráno, z více než stovky herců z Los Angeles a San Francisca (výběr probíhal od ledna do května 2003). Úryvek z dopisu od Lucy:


S tak ohromným množtvím hlasových dat (40 620 samplů v tuto chvíli) jsou naše před- a po- vyrobní procesy aerodynamické - dostali jsme hlas do hry. Nyní můžeme zvuky poslouchat, posoudit a následně je buď znovu nahrát nebo sestřihat. V současné době je nejméně šest členů Maxisu nadšeno s přítomností zvuků a hudebních efektů ve hře. do hry implementovat.


Zároveň bylo zveřejněno šest ukázek, "namluvených" Claire Curtin a Robi Kaukerem - 1. ukázka, 2. ukázka, 3. ukázka, 4. ukázka, 5. ukázka, 6. ukázka.

   


Detaily o hudbě v The Sims 2 + ukázková skladba

Maxis ústy Luc opět zdělil nějaké podrobnosti o Sims 2. Tentokrát o hudbě:


"The Sims 2 bude obsahovat bohaté variace nových hudebních žánrů, které se budou dotýkat důležitých životních momentů vašeho Sima. V The Sims 2 si budete moci vybrat z nových hudebních žánrů obsahujících R&B, Salsa, Bluegrass a Heavy Metal. A navíc budete moci vložit do hry svoje vlastní MP3 rovnou do speciálního "music" adresáře a budou je moci poslouchat vaši simáci ve svém stereu. Dokonce budete moct pomocí klávesové zkratky zapnout svoje MP3 skladby."


Ukázkovou, téměř čtyři minuty dlouhou, MP3ku (3,8 MB) můžete stahovat z webu Maxisu. Tuto melodii jste mohli slišet ve zkrácené podobě v "twin" videu.© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet