The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Body Shop utilita

Co to je?

Body Shop je utilita, pomocí níž si můžete kompletně vytvořit svého Sima, od obličeje přes jeho oblečení až po make-up. Pomocí něj si můžete vytvořit svého kamaráda, příbuzného či sportovce, kterého si po vydání plné verze do hry jednoduše naimportujete.


Jak se ovládá?

Ovládání BodyShopu je intuitivní a uživatelsky komfortní, stačí se řídit pokyny v manuálu. Utilita obsahuje dvě hlavní části - vytváření simů a vytváření součástí. V první jmenované části vytvoříte sima jako takového (jeho jméno, rysy v obličeji a postavu ...), kdežto v části druhé budete moci upravovat konkrétnější věci týkající se vnějšího "designu" sima - oblečení, tetování, make-up atd. Podrobnosti o ovládání přineseme po důkladném otestování utility.


Krátké dojmy:

Při instalaci mě překvapila možnost výběru češtiny. Po nainstalování byl opravdu celý BodyShop v češtině, to i s diakritikou. Instalace proběhla bez problémů, po jejím dokončení se pustí windowsovské okno s menu, tak jak ho známe ze screenshotů. Nyní je vše mnohem lepší, navolte si velikost nosu, vzdálenost a barvu očí, "nafouklost" tváří, barvy vlasů či obočí a spousty dalších vychytávek. Máte možnost měnit i oblečení, vyplatí se nainstalovat si startovací kit - přibude vám mnoho "vzorů" právě pro oblečení, ale i nové tvary obličejů ... Můžete si pochopitelně vytvářet i vlastní v grafických editorech a následně je do BodyShopu vkládat a sima si s nimi prohlédnout.


Co musím stáhnout?

Základem je 100 megový soubor, samotné jádro BodyShopu. S ním by jste si ale příliš nepohráli, obsahuje totiž jen minimum základních textur pro části vašeho sima. Měli by jste si tedy stáhnout tzv. Startovací kit (95 MB) ten do BodyShopu přidá několik dalších "vzorů" které budete moci na vašeho sima "namontovat". Neměli by jste zapomenout ani na užitečný a hlavně podrobný manuál v PDF.
Dokonce je možné zvolit si při instalaci Český jazyk, takže ovládání nebude problém.Startovací kit

Co startovací kit obsahuje?

Nainstalování startovacího kitu:


BodyShop obrazem

Přehlídka simů:Menu BodyShopu:


 
 
   

Výtvory zasazené do hry:


 
 
 © copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet