The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

The Sims Fan Day Event Speciál ze San Francisca Informace o novém datadisku

Videa

Tématická videa

TraileryVyvedený pátek 13.

Nové oficiální video (11 MB či low-res 3 MB) nabízí pohled na smolný 13. pátek v životě sima. Již od rána se mu vůbec nic nedaří: zkazí se mu snídaně; ušpiní vana; pokazí operaci v domácí ordinaci; poté dostane několikrát téměř elektrické křeslo :) - například při strkání šroubováku do větráku svého PC; odmítne jej simka; vzplane mu sporák; závěrem při večerním pozorování oblohy s myšlenkami na plyšového medvídka na něj spadne UFO a přikráčí si pro něj smrtka. Další, méně zajímavé, video (17 MB) se objevilo na IGN. V něm se objeví již známé záběry, ze Strangtownu, sestříhané do jednoho celku (ty nejlepší z nedávných in-game IGN videí). Obě videa byly vytvořeny pomocí Movie Makeru, střihacího studia pro tvorbu Sim videí implementovaného přímo ve hře.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
hi-res 11 MB MOV
low-res 3 MB MOV


Zajímavé záběry v novém videu

Na japonských oficiálních stránkách Sims 2 se objevili dva nové screenshoty a hlavně také zajímavé in-game video. Uvidíte spoustu zajímavých záběrů, jako porod sima (animace v níž se rozdělí zelený simí ukazatel nad hlavou na dva kusy), nabídku k sňatku, řádění mladého sima v kalužích vody ze sprchy, rvačku teenagerů, skok do vody, posilování nebo třeba menu rodokmenu. Video o velikosti 24 MB stahujte z FTP serveru thesims.jp.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
FTP TheSims.jp 24 MB WMV


Největší přísun videí v historii The Sims 2

V americe se odehrával velký sraz novinářu se členy týmů patřících pod vydavatele EA. Na akci nazvané Hot Summer Nights nechyběli tedy ani lidé z Maxisu s hratelnou verzí The Sims 2. Pochopitelně vznikly různé materiály, které si nyní maté možnost shlédnout. Nejedná se o nic menšího než největší příděl videí z TS2 v historii. Rovných 8 ukázek natočili na kameru redaktoři IGN, stahujte prvních 5 (bez registrace, 320x240, WMV). Uvidíte záběry na cestu vrtulníkem do zaměstnání Sima vojáka vyššího postavení, vojenský trénink na překážkové dráze, flirtování teenagerů na domácí párty za světel neonů. Stahujte další 3 (bez registrace, 320x240, WMV).


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
IGN Různé WMB


Oficiální atraktivní trailer

Trailer je dělán stejným stylem jako E3 trailer. Tedy tak, že jsou vám v rychlých sestřizích nabízeny záběry doprovázené slogany a hesly, jako například: "Mixujte geny, romantika, rodina, znalosti ...". Některé záběry jste již měli možnost zahlédnout ve videích předešlých, ale i tak je toto video zajímavé. Naskytne se vám pohled třeba do dětského pokoje, kde matka chytá "stádo" svých dětí. Poprvé zahlédnete hřbitov (mimochodem s duchy zesnulých Simů). Ani záběry z obdoby BodyShopu, zabudované přímo v menu, nejsou k zahození. Následuje pohled na krajinu (sousedství) doplněný animací stavby domu a obrovského sídla pěkně od základů až po přístupový most. Závěrem si můžete vychutnat proměny interiérů za použití nové možnosti TS2 - změny vlastností objektů.Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Maxis 15 MB MOV


Sim Don opět na scéně v novém videu

Během E3 jsme vás upozorňovali na screenshoty narozenin tříletého Sima při nichž jeho otec zahýbal své partnerce. Také se objevilo neoficiální video se záběry z této párty. Nyní se na IGN objevilo podobné video, které je v lepší kvalitě než zmiňovaný, na kameru natáčený, kousek. Video je rozděleno do 4 částí (je možné stáhnout kompletní E3 presentaci - 58 MB). Záběry přímo navazují na video "Seznamte se s Donem", v němž jste mohli sledovat slečny v životě Sima Dona. Možná vzpomínáte, že si nakonec vzal Sarah. S ní má tedy ono dítě, které slaví třetí narozeniny. Ale co se nestane? Rozpoutá se pořádná rvačka. Proč? To poznáte po shlédnutí. Mimochodem povšimněte si okna s informacemi při výběru domu/pozemku a také okna rodokmenu.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 24 MB DivX
4. části (či komplet) různé WMV


Seznamte se s Donem, aneb Donovy lásky

Poslední dobou se k nám z Maxisu valí jedno video za druhým, dnes si můžete vychutnat milostný život Sima jménem Don. Ten se ve svých teenagerských letech seznámí s Dinou, Laurou poté se vrátí zpět k Dině na scénu přichází Simova nová přítelkyně Tina. Don slaví narozeniny a mění se v dospělého muže, na scéně se objevuje Lucy, ale stále tu je jeho první láska Dina, která Dona také nenechává chladným. Jak to s Donem nakonec dopadne? Do života mu vstoupí Sarah, propukne mezi nimi obrovská láska Don ji požádá o ruku.

Co mu Sarah odpoví se dozvíte shlédnutím nového videa (7,5 MB). Video je vytvořené pomocí The Sims 2 Movie Makeru, což by měla být funkce kdy během hry budete nahrávat určité momenty v životě Simů stejně jako jste si mohli pořizovat fotografie v prvním díle. Více se o této funkci dočtete ve starším vyjádření Lucy z Maxisu. Stejně jako z minulých videí vám pohotově nabízíme vytípané screenshoty (15) v naší Movie Shots rubrice.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
low-res 2 MB MOV
hi-res 7,5 MB MOV


Čtyři GameSpot videa

GameSpotu se podařilo získat pět nových obrázků z The Sims 2, které najdete nyní i v naší galerii. Všimnout si na nich můžete nastavování charakterových vlastností Simky v menu hry (zabudovaná obdoba BodyShopu, zřejmě s názvem Create a Sim). Také uvidíte Sima v podivném přístroji v ještě podivnější místnosti. Redaktorům GameSpotu se podařilo získat i několik zajímavých videí, konkrétně čtyři. Ty stahujte z této stránky (low/hi-res verze; nutná registrace) - videa s čísly 2, 3, 4 a 5. Odměnou za stažení vám bude pohled na žebrajícího Sima, partičku teenageru obdivujících mladou blondýnu nebo dvě ženy středního věku obdivující kolemjdoucího muže. Také podivnou scénu s přístrojem. Snapshoty z videa.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
exclusive GameSpot různé MOV


Flirt video

Video odhaluje průběh flirtování v The Sims 2. Co předchází tomu než Sim se Simkou naváže vztah? Prvotním počinem je navázání kontaktu při němž je Sim odmítnut. Pečlivý Sim nenechá nic náhodě a natrénuje si další setkání nanečisto se speciálně upraveným koštětem ;). Sim z videa má výdrž a uchází se o přízeň Simky znovu – opět neúspěšně. Zoufalostí „náš“ Sim upadá do depresí a vybrečí se do dlaní. Poté se rozhodne hledat pomoc u psychiatra. Jestli byla pomoc účinná či nikoliv se dozvíte po schlédnutí.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
low-res verze 4 MB WMV
hi-res verze 9 MB WMV


E3 2004 in-game záběry (nahrávka na kameru)

Video, rozdělené do dvou částí, obsahuje in-game záběry natočené na kameru během E3 2004. Ty se točí okolo narozeniny s nevěrným simem, důvěrně známých ze screenshotů. Můžete si všimnout třeba přeměny batolete v dítě. Také jsou porádně vidět možnosti kamery a zprůhledňování zdí při její rotaci.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
První část 6 MB WMV
Druhá část 9 MB WMV


E3 2004 neoficální trailer (by ITvisen.no)

Obsahuje různé záběry, které pochází z doprovodných scén - nejde tedy přímo o záběry z hry - filmeček je ale v enginu The Sims 2.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
ITvisen.no 6,8 MB WMV


E3 2004 trailer - druhý

Na německé oficiální stránce The Sim se objevil další E3 trailer. Ten je ještě zajímavější než ten předchozí - obsahuje záběry na přistávající vrtulník, záběry na podvečerní relaxaci u venkovního bazénu, sima genetika pracujícího u monstrózního přístroje s vyjíždějícím LCD displayem a klávesnicí, komickou scénu z "operace", limuzínu s bodyguardy před začínající party, rvačku dvou teenagerů, skotačící děti po pohovce, líbající se teenagery a záběry z menu. Nakonec ještě bonbónek v podobě scény v níž je stavěn dům a závěrem pohled do pokoje, jehož vybavení se postupně mění a vzniká tak pokoj designem a výbavou odlišný. Trailer je založen na "scénách" z odpoledne přidaných screenshotů.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
The Sims DE 14 MB MOV
Tiscali Games 7 MB DivX


Veronaville video

Průlet nad mestečkem s pozemky a parcelami - Veronaville. Stejné jako na posledních screenshotech, pořádně v pohybu.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Electronic Arts 5 MB DivX
Tiscali Games 5 MB DivX


E3 2004 trailer - první

Trailer s nímž se The Sims 2 bude presentovat veřejnosti na letošní výstavě E3. Ten je zpracován velmi originálně, začíná záběry z jedničky a krásným můstkem přejde pohled k dvojce. Několik krátkých záběrů doplňují slogany upozorňující na "přednosti" The Sims 2. Všimnout si můžete několika nových drobností, jako třeba řečnického výstupu sima, nebo batolícího se batolete :)


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 5 MB DivX
PC IGN 8 MB WMV


Záludný svobodný sim

Video zaměřené na záludného svobodného sima, které vyšlo nejprve exklusivně na GameSpotu. Zmíněný sim na společenské akci zřejmě závidí ostatním simům, kterým se daří navázat vztah nebo známost. Viditelně rozlobený sim si to nenechá líbit. Namíchá tedy nápoj po jehož vypití se simové promění v "trpaslíky nebo obry", o něž simky nemají zájem.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 3 MB DivX
EA Germany 3 MB DivX


UFO video

V dalším videu tentokrát uvidíte únos Sima mimozemšťany, kteří ve chvíli, kdy Sim sleduje noční oblohu dalekohledem, přiletí se svým talířem a Sima "vcucnou" (tomu se to zjevně nelíbí a taky to dává najevo pěkným vřískotem). Nebojte, létající talíř nakonec Sima "vyplivne" před domem.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 2 MB AVI (DivX)
Maxis 19 MB MOV


Pozemky a okolí

V tomto šestém oficiálním videu, můžete vidět velmi zajímavé záběry z míst s pozemky.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 2 MB AVI (DivX)
GameSpot 5 MB AVI


První polibek

Po delší době opět nějaké nové video, to je sice v poměrně malém rozlišení, ale za to doprovázené pěknou hudbou ... Ve videu je například vidět líbající se pár a nebo krátký pohled na dům.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 2 MB AVI (DivX)
Ofic. stránky (low-res) 3,34 MB MOV
Ofic. stránky (high-res) 12,1 MB MOV


Třetí oficiální video

V třetím oficiálním videu můžete poprvé vidět odkrývání pater třípatrového domu, opět tradiční záběry (bazénová lokace a cvičící Sim). Také si v tomto videu můžete povšimnout "rvačky" mezi teenagery (ta ovšem už také v jednom videu byla). Pokud jste si zatím žádné video o TS2 nestáhli určitě si ho stáhněte, máte-li stáhnuty všechny videa z naší rubriky, pak vás tento třetí trailer ničím nepřekvapí.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
3D Gamer 4,1 MB MOV, 0:36
GamersHell 4,1 MB MOV, 0:36


GameSpot animace postav

Jak jsem vás již informoval v novinkách, na GameSpotu se objevily čtyři nová videa, zároveň s třetím dílem článku o práci designérů na The Sims 2. Všechny čtyři videa jsou ve formátu MOV (lze přehrát v přehrávači QuickTime). Pokud si videa stáhnete budete si moci vychutnat dokonalé pohyby Simů (v každém videu jedna animace, např. chůze nebo chůze se svěšenou hlavou).


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Video 1 0,5 MB MOV, 0:02
Video 2 0,6 MB MOV, 0:02
Video 3 0,4 MB MOV, 0:02
Video 4 3,1 MB MOV, 0:15


3. video by 4Gamer.net

A do třetice třetí video, které se objevilo na Japonském webu 4gamer.net. Zajímá vás co v něm uvidíte? V podstatě nic nového, co by už v nějakém videu nebylo: zase komunikace mezi Simy, bazénová scéna (ta je skoro v každém videu), cvičící Sim na posilovacím stroji. Opět je k vidění i úder blesku do bazénu ve kterém je zrovna žena, do níž uhodí, ale jí se "nic nestane" vyleze z bazénu a rozbrečí se. Video je ve formátu ASF (lze přehrát v programu Windows Media Player).


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
4Gamer 16,5 MB ASF, 7:06


2. video by 4Gamer.net

Druhé video z řady videí, které se objevily na Japonském webu 4gamer.net, nám poodhaluje jednak běžný život v Simím domu, ale také je vidět zoomování a rotování kamerou. Na videu je několikrát k vidění batole. Zajímavá je "rvačka", která se ke konci tohoto videa strhne mezi dvěmi kluky. Video je ve formátu ASF (lze přehrát v programu Windows Media Player).


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
4Gamer 9,1 MB ASF, 3:55


1. video by 4Gamer.net

Toto je první z řady nových videí, které se objevili na Japonském webu 4gamer.net. Celé je věnované editoru obličejů simů - "create-a-sim". Ve videu můžete pozorovat jak lze obličeje "modelovat" od profilu obličeje až třeba k velikosti nosu. Mimo to je ale také vidět podobnost dítěte s jeho rodiči. Video je ve formátu ASF (lze přehrát v programu Windows Media Player). Zatím první video z CAS editoru!


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
4Gamer 5,6 MB ASF, 2:28


E3 video by ITavisen.no

Další video z E3 je za všech asi nejkvalitnější je sice také nejkratší, díky čemuž je i poměrně malé má tři mega což má dnes možnost si stáhnout snad každý. Ale teď k tomu co je na videu k vidění, takže opět bazénová scéna, která ve videu dominuje. Všimnout si ale můžete i cvičícího Sima, rozhovorů mezi Simy. Také je k vidění jak blesk uhodí do bazénu.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
ITavisen.no 3,1 MB WMV, 0:48


E3 prezentace

Toto devadesáti megové video je zatím nejdelší video z The Sims 2, pochází z prezentace na herním veletrhu E3. Pochází ze serveru Fragland.net je děláno formou rozhovoru s producentkou The Sims 2 Margaret Ng, která vysvětluje hlavně vztahy mezi Simy a k tomu to přímo ukazuje na monitoru.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Fragland.net 93 MB WMV, 8:10


Druhý E3 Trailer

Druhý trailer z výstavy E3, který tam mimochodem byl promítán na velkoplošné obrazovce na stánku Electronic Arts, je dost vtipný a i poměrně kvalitní. Začíná přeměnou Sima do 3D rozměru a pokračuje přes houpající se děti na ventilátoru a žaluzií až k domácí párty. Celý trailer je doprovázen skvělou hudbou. Doporučuji stáhnout.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 7 MB AVI, 1:46
Electronic Arts (UK) 33 MB MPG, 1:49
Electronic Arts (UK) 12 MB MOV, 1:49


První E3 Trailer

V tomto prvním videu, které vyšlo nejdříve ve zkrácené verzi na serveru IGN a poté vyšlo i v oficiální trochu prodloužené verzi. Není na něm k vidění nic co by nebylo vidět na screenshotech, ale určitě to stojí za to protože je to v pohybu a se zvukem, i když v menší kvalitě než screeny a díky tomu má poměrně malou velikost 2,5 MB.


Mirror Velikost Format Fronty Registrace
Tiscali Games 2,5 MB AVI, 1:30© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime
Sims 2: Volný čas (FreeTime) - i simové rádi odpočívají!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: Undercover