The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Rozhovor s producentem Sims 2: University

GameSpy: Simové budou mít novou živoní fázi (mladé dospěláky), která bude mezi nynějším teenagerem a dospělým, je to tak? Mohou se simové stát "mladým dospělákem" i když nepůjdou studovat na vysokou školu?

Kevin Hogan: Správně. Nová fáze života je vložena před dospělost. Simové jí dosáhnou hned po příjezdu na vysokou školu a po jejím dokončení dospějí v dospěláky. Jediná možnost jak projít tímto životním obdobím je jít studovat vysokou školu.


GameSpy: Jaký význam má zapojení se do různých studenských spolků. Kolik a jakých spolků ve hře bude?

Kevin Hogan: Například přihlášení se na "řecké koleje" vám vypomůže při sociálích interakcích. Stanete se mnohem vlivnějším simem a dokážete navádět ostatní simy k šíleným věcem.


GameSpy: Budou mít hráči možnost ovládat své spolubydlící na kolejích a nebo mají počítat s možnotí že budou vyrušeni spolubydlícím, který přišel sám od sebe (zrovna ve chvíli kdy se s přítelkyní doučujete biologii)?

Kevin Hogan: Váš sim bude mít nárok vybrat si na kolejích pokoj. Ale poté se přistěhují ostatní simové, kteří budou jednat po svém a kazit případně narušovat vaše plány.GameSpy: Jaké budeme moci studovat obory? Ovlivní jejich výběr hru podobně jako třeba výběr zaměstnání v dospělosti?

Kevin Hogan: Vaše volba studijního oboru ovlivní které schopnosti si studiem vylepšíte a kterou z nových kariér si zpřístupníte. Zároveň vám může zajistit lepší počáteční pozici v kariérách obsažených v původních The Sims 2. Brzy zveřejníme více informací o studijních oborech.


GameSpy: Můžete nám říct na jaké čtyři nové kariéry se máme těšit?

Kevin Hogan: Teď ještě ne. Ale již brzy zveřejníme další info.GameSpy: Bude mít školní areál podobu nového sousedství? Mohou být přátelé a příbuzní pozváni na koleje na návštěvu?

Kevin Hogan: Ano. Bude v samostatném sousedství. Ale bude propojen s "domácím sousedstvím". Takže veškeré vztahy zůstanou zachovány i při přechodu mezi sousedstvími. Budete později moci zvát své bývalé spolužáky domů na návštěvu.


GameSpy: Budeme mít možnost vytvářet nová "vysokoškolská sousedství" nebo měnit stávající?

Kevin Hogan: Ano. Budete si moci přispůsobit již hotové mapy. A budete mít i možnost vytvořit zcela nové od základu.GameSpy: Blížíme se k závěru. Co vás vedlo k výběru zrovna tohoto námětu z tak obrovské škály možných témat?

Kevin Hogan: "University" je datadisk, který jsme původně chtěli použít ke hře The Sims 1. Ale tehdejší technologie nám neumožnila vytvořit vše tak jak jsme si představovali. V The Sims 2 máme možnost oživit spoustu starých nápadů a vytvořit věci o kterých se nám dříve ani nesnilo.

Převzato z GameSpy.com

Překlad: Glutton© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet