The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Rozhovor s asistentkou producenta Sims 2

Ahoj! Jak se jmenuješ a co děláš na The Sims 2?
Jmenuji se Lyndsay McGaw, známá také jako „L“, a jsem asistentkou producenta The Sims 2. Aktuálně pracuji na vytváření rodin, příběhů a sousedských čtvrtí, které budou zahrnuty ve hře. Mám také dělat nějakou práci na uživatelském rozhraní, textech a screenshotech.

Jak si se stala asistentkou producenta The Sims 2?
Začala jsem jako herní tester pro hru The Sims Unleashed a The Sims Superstar. Zamilovala jsem se do The Sims ještě před tím než jsem se připojila k testovacímu týmu. Teď mám dokonce zábavnější práci než před tím. Když jsme dokončili The Sims Superstar, tak bylo uvolněno místo asistenta producenta a já jsem se k této příležitosti přihlásila. Moje první hra pro práci asistenta producenta bylo The Sims Makin‘ Magic a to mě opravdu bavilo. Naučilo mě to mnoho o herní produkci a herním vývoji. Datadiskový tým byl docela malý, tak jsem byla schopna přispívat mnoha různými aspekty hry při práci s testery. S testery dokonce nyní tvoříme textury pro zdi a podlahy. Aktuálně jsem součástí týmu The Sims 2 a po vypomáhání v různých aspektech hry jsem dokázala pracovat na sousedských čtvrtích.

Jaká je nejlepší část tvé práce?
Myslím, že nejlepší částí mé práce je „típání“ screenshotů a vyprávění příběhu nebo když se setkávám s někým, kdo je fanouškem. Také miluji, když se procházím po jednom z domů, na kterém jsem pracovala, hrála si s ním a vypracovávala do každého drobného detailu. Ráda sleduji jak se hra vyvíjí – jak se od samého počátku mění a jde vítězně do konce. Také miluji nové věci, které se chrlí po celou dobu vývoje.

Kde dostáváš nápady pro tvojí práci?
Nejvíce myšlenek přichází od lidí které znám. Buď od lidí s kterými pracuji (designéři a vývojáři) nebo dokonce i moji přátelé a rodina. Někdy dostanu nápad když čtu knihu - četla jsem knihu nebo viděla film a po nějaké době se mi to vybaví a vyjde ze mě dobrý nápad.

Jaký je tvůj nejoblíbenější rys v hře?
Myslím, že každý řekne toto: „Miluji novou kameru. Můžu se dostat do ohromné blízkosti Sima. Je to neuvěřitelné!“. Můžu si nafotit svoje Simáky a potom je dávat do dějového alba a vymýšlet k tomu vlastní příběh. Můžu svého Sima vyfotit, když je šťastný a ihned to na fotce poznám. Když ho vyfotím, když je smutný, tak je to na té fotografii také vidět. Můžu udělat spoustu rozdílných a různých příběhů. Také mám opravdu ráda batolata. Jsou nejrozomilejší animací, a protože oni závisí na jiných Simácích. Cítím, že jsou opravdu vytvořeni z mé rodiny a vidím že jsou na rodiče vázáni.

Jaké máš koníčky?
Nejvíce hraji hry. Jsem velká faninka Xboxu a GameCube a také miluji svůj Gameboy Advance. Na GBA jsem měsíce hrála The Sims Boustin’out (určitě jste si mysleli, že má The Sims dost v práci ). Když nehraji hru, tak se pravděpodobně dívám na Tivo. Myslím že Tivo je čistokrevný genius, ačkoliv jsem jistě hezká tak by spolubydlící jistě nesouhlasil. Sednu si a hraji a také hraji někdy na piano. Co se týče atletiky, tak chodím na vodní lyžování nebo potápění, když mám příležitost.

Kterou hru na počítači jsi poprvé hrála?
Pravděpobně o bylo na Oregonské základní škole. Nejsem si jistá jak to, že malý dostavník byl přistavěn, ale vzpomínám si na to velmi dobře. Obzvláště jsem měla ráda lov a být schopna pojmenovat večírek členů po lidech, které jsem znala.

Kdyby si měla odjet na pustý osamocený ostrov a mohla si vzít sebou pouze 3 věci, které by to byly?
Na to bude obtížné odpovědět. Vzala bych si kopii Hraběte Monte Crista a moje Tivo, které mi vlastně zahrnuje televizi – to jsou 3 věci….ale s dobrou knihou a s opakováním Buffy , bych snad ani nic jiného potřebovat nemohla, nebo ne?

Co máš ráda na práci s Willem Wrihtem?
Já jsme ještě neměla příležitost pracovat s ním o samotě. On je velmi zaneprázdněná osoba. Je zřejmé, že je neuvěřitelně chytrý a dokonce, ačkoliv je úspěšný, se chová naprosto přirozeně, parádní chlapík.

Máš nějaké rady pro lidi, kteří se pokoušejí dostat do herního průmyslu?
Myslím, že polovinu věcí, kterým nyní rozumím v produkci, jsem se naučila jako tester. Berte každou příležitost, se kterou se něco naučíte a získáte další rozhled v herním průmyslu. Je tam mnoho rozdílných a talentovaných lidí, kteří jdou vytvářet hru. Budete překvapení kolik věcí se můžete naučit od jiných.

Máš nějaká další slova na závěr?
Myslím, že už jsem Vám toho řekla dost.


Překlad: Luke

© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet