The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Jonathan Knight – producent The Sims 2

Ahoj! Jak se jmenuješ a jaký je tvůj úkol ve hře The Sims 2?
Jmenuji se Jonathan Knight. Jsem producentem Sims 2. Pracuji hlavně ve dvou oblastech – první se zabývá novými aspiračními rysy, které zahrnuje nový simulátor, díky kterému ti Simové mohou říct, co chtějí a čeho se bojí (jakože chci dítě nebo se bojím, že mě unesou mimozemšťané). Dosáhnutím toho, co Sim chce, posune jeho aspirační skóre a tví Simové budou více šťastní a budou déle žít. Druhá oblast, ve které pracuji, je dohlížení na sousedství ve hře, které spočívá ve všech představěných domech, Simech a příbězích, kterými celá hra oplývá.

Jak ses stal asistentem producenta hry The Sims2?
Po té, co jsem dokončil školu, začal jsem pracovat jako asistent producenta v Interplay na velkém interaktivním filmu. Pracoval jsem roky na mnoha různých hrách, ale přibližně před třemi roky se mi naskytla příležitost v Maxisu, což je studiu, kterém jsem snil už dlouhou dobu. Začal jsem pracovat na Sims 2 už když to byl teprve R & D projekt, potom jsem začal pomáhat dokončovat „expansion pack“ Vacation. Následně jsem vytvořil další tři expansion packs Simu a po skončení Makin‘ Magic jsem se znovu zapojil do týmu, který tvořil Sims 2.

Co jsou nejbáječnější části tvé práce?
To nejlepší je práce s neuvěřitelně kreativními (tvořivými) lidmi, kteří vymýšlí nové věci a vidět, jak hra ožívá. Proces, kdy začínáš od ničeho směrem k zavádění a tvorby je neuvěřitelně hodnotná.

Jaké jsou tvé nejoblíbenější rysy hry?
Hráč, který je ve mně, miluje nové „Wants and Fears“, protože toto ti opravdu dává jasné krátkodobé naznačení cíle, zatímco ve stejné chvíli ti pomáhá přijít na zajímavé příběhy (prožitky) s tvým (tvého) Simem. Na druhou stranu jako producentovi se mi libí možnost vytvořit Sima čtyřnásobně rychleji než v originálních Simech. Je to sice jednoduchá věc, ale je to tak silné!!

Jak jsi přišel na nápad na nový game-play design?
Jsem šťastný, když pracuji v jednom z největších kreativních týmů pracujících na hrách v dnešní době. V této talentované skupině programátoru, umělců, designerů a producentů… Nápady můžou přijít odkudkoli. Také neustále sledujeme webové stránky fanoušků, abychom přesně věděli, co si přejí. Nápady také přicházejí z nepravděpodobných zdrojů. Potkal jsem Bijoux Philips na párty a ona mi vnukla jeden nápad na objekt: chtěla bahenní koupel před sprchováním, aby absorbovala vodu z jejího „sloppy“ Sima. Myslím, že takový objekt určitě uděláme.

Jaké jsou tvé koníčky?
Moje žena a já milujeme cestování a vaření, trávíme hodně času úpravami našeho domu. Předěláváme podlahy zrovna teď. A také si přejeme mít Shift-klik jevy.

Jaká je první hra kterou jsi hrál?
Jako mnoho lidí, první video hra, kterou jsem hrál byla Pong. Ale první počítačová hra byla Star Trek na Apple II. Myslím, že to bylo někdy v roce 1977 a software jsme nahrávali z kazety.

Kdyby sis mohl vzít 3 věci s sebou na pustý ostrov a musel tam zůstat po zbytek svého života, co bysis vzal?
Sbírku prací od Shakespeara, Civilization II, opalovací krém.

Jak vypadá práce v počítačovém průmyslu?
Myslím, že to vypadá tak, jak se Hollywood cítil ve 40-tých letech. Neuvěřitelně vzrušující.

Kolik klobouků vlastníš?
Nemám tušení. Ale nikdy nemůžeš mít hodně klobouků.
Převzato ze oficiálních stránek
Překlad: Reňa

© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet