Maxislucky píše o nové webové oficiální stránce Sims2

Děláme úplně novou webovou stránku Sims2. Pořád na ní pracujeme, vylepšujeme design tak, aby byla 14. září připravena ke spuštění. Nová stránka bude používat přihlašovací systém EA a vy budete potřebovat mít zřízený účet u EA k tomu, abyste mohli stránku používat. Jestliže již máte účet u EA, AOL či AIM, budete ji moci používat. Také fungují existující účty na exitující EA hry nebo přímo ze stránky Sims2. Jediné co stačí udělat, je registrovat originální hru a následně budete moci využívat množství exchange, až je spustíme.

Jedna z věcí, kterou jsme se naučili ze Sims exchange je to, že byla jednoduše příliš obrovská a špatně se v ní vyhledávalo. Tohle je ta hlavní věc, kterou se snažíme napravit. Některé věci, které dobře fungovaly, měnit nebudeme, jiné naopak ano. Hodně pracujeme hlavně na výkonnějším vyhledávání na stránce a hodnocení uživatelů.

Víme, že máme ten nejlepší tým a zkoušíme vytvořit také stránky, které jsou tak skvělé jako náš tým.

Jedna z největších odlišností na naší nové stránce byla ta, že lidé z Maxisu budou známí jako Maxoid. Od chvíle, kdy používáme nový EA systém, musíme si zvolit svá jména – já jsem MaxoidLucky. Takže jestliže někdy uvidíte někoho na AIM/AOL/EA, kdo si říká MaxisLucky, věřte, že to nejsem já.

Další věc, kterou začneme dělat je ta, že začneme psát stránky o nových datadiscích před tím, než je uveřejníme. Je to opravdu dobrý nápad.

Exchange bude moci používat kdokoli na světě, ne pouze severo-američané.

Bohužel, odkazy na sims v „Showcase“ se změní. Doufáme, že ne moc.

Zveřejníme ještě bližší informace.

Lucy Bradshaw
výkonný ředitel Sims 2
Překlad: Reňa