The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

The Sims Fan Day Event Speciál ze San Francisca Informace o novém datadisku

Dojmy z prezentace datadisku Noční život

Zhruba před týdnem se v pražském hotelu Marriott konalo setkání novinářů s producentem chystaného rozšíření. Producent Tim LeTourneau k nám zavítal až z Ameriky, aby předvedl novinky které datadisk Noční život (Nightlife) nabídne. V tomto článku se pokusím shrnout postřehy z půlhodinové prezentace.Na úvod se hodí ve zkratce zrekapitulovat, jaké nové možnosti vlastně druhý datadisk do hry zahrne. Jistě víte, že Noční život bude zaměřen, jak již název napovídá, na vše spojené s nočními radovánkami. Simové budou moci navštěvovat různé bary, diskotéky, restaurace… K tomu jim poslouží nové sousedství (Downtown), kde budou tyto podniky soustředěny. Datadisk Noční život se ostatně v mnoha aspektech bude podobat datadisku pro Sims 1 – Hot Date. Z toho vyplývá také fakt, že simové budou moci chodit na rande s jinými simy. Celkem logicky tedy bude k dispozici nová aspirace „potěšení“ (Pleasure), simové s touto novou aspirací budou toužit jen a jen po zábavě a budou si chtít stále užívat svého simživota.Noční kluby

Jedním z největších lákadel Nočního života jsou bezpochyby právě noční kluby. Narozdíl od klubů univerzitního sousedství budou kluby a podniky mnohem detailněji propracované. Zejména po stránce vizuální, barevné a výrazné tapety doplněné různobarevným osvětlením. Během chvilky si budete moci klub upravit dle svých představ, nejen změnou tapet a design-stylů objektů, ale nově také změnou barvy osvětlení (např. nástěnné lampy). Nad taneční parket můžete také umisťovat točivé reflektory, jejichž zbarvení si můžete zvolit. Kluby nabídnou vašim simům mnoho nových možností ať již taneční parket s DJem, karaoke nebo nové interakce v čele s možností randění.
Randění

Ano, simové budou moci randit s jinými simy. Jak již tušíte, nebude to lehká věc, některý(á) sim(ka) vás okamžitě odmítne. Pokud váš sim bude s někým randit, tak se průběh rande zobrazí na speciálním „rande-metru“, stupnici s hodnocením průběhu rande. Podobně jako třeba u pořádání oslavy bude průběh rande časově omezen a vy budete muset dosáhnout co nejlepšího „score“. Doslova noční můrou pro randící simy bude Mrs. Crumplebottom, starší paní, která ráda kazí rande (můžete ji znát již z Hot Date). K dispozici vám budou také nové interakce – pomalý tanec, nový typ polibku a mnoho dalších. Randit budou moci všechny věkové skupiny kromě batolat a dětí.
Auta

Simové budou nyní moci vlastnit vlastní automobil, který bude parkovat v garáži. Na výběr bude celkem pět druhů aut. Auto bude sloužit převážně k dopravování simů, nebude tedy nutné volat taxi. Simové se budou moci v autě také políbit a dokonce i dělat voohoo. Zajímavě zní také možnost měnit majitele auta, někteří simové totiž mohou toužit po svém vlastním autě.
Upíři

K mimozemšťanům a duchům ze základních Sims 2 a zombie z Univerzity nyní přibudou upíři (vampíři). V Downtownu bude žít upír a když ho váš sim políbí, tak se stane také upírem. Upírský sim nemá rád světlo, má zvláštní barvu kůže a spí v rakvi. Spánek v rakvi je zajímavý, respektive animace, kdy sim do ní zalézá, je velmi zábavná. Neméně zajímavé jsou možnosti vykouknutí, kdy sim-upír vykoukne na jiného sima a příšerně ho tím vyděsí. Upíři se budou v noci proměňovat v netopýry a budou takto strašit ostatní simy.
Karaoke

Nedílnou součástí klubů budou karaoke výstupy simů. Stejně jako v Univerzitě hudební nástroje, tak i karaoke v Nočním životě bude fungovat na velmi obdobném principu. Zpívat budou jednotlivě, něbo ve dvojici. Pravidelným vystupováním se jejich výkony zlepší. Producent Tim LeTourneau si prý nejvíce oblíbil právě karaoke. Nutno říci, že poslech příšerně zpívajícího sima se hlasově lépe vybavenou partnerkou je opravdu zábavný.
Více obrázků z prezentace naleznete na anglické SimsZoneAutor: Laku
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
Bon Voyage
Sims 2: Volný čas (FreeTime) - i simové rádi odpočívají!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet