The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Poměrně kratší rozhovor o datadisku s jedním členem Maxisu. V několika stručných odpovědích se dozvíte pár zajímavých informací. "Za jak dlouho po vydání TS2U se můžeme těšit na další datadisk? Maxis: Tradičně vycházejí každých 6 měsíců. Dva do roka."

Producent prvního datadisku vám prozradí mnoho zajímavých informací. Rozhovor vyšel pár týdnů po oznámení vývoje datadisku, ale i tak se v něm dozvíte mnoho zajímavostí přímo od Kevina Hogana.

Rozhovor se všemi členy týmu pracujícího na situační komedii postavené na záběrech ze Sims 2 - StrangerHood. V rozhovoru se dozvíte mnoho potrobností ze zákulisí vzniku tohoto seriálu.

Záznam z chatu konajícího se na oficiálních stránkách Sims 2. Na něm byli přítomni tvůrci seriálu založeném jen a pouze na záběrech z enginu Sims 2. Zajímá vás jak tvůrci tento seriál tvoří?

Již jsme vám nabídli rozhovor s asistentkou producenta Sims 2, nyní se můžete dozvědět podrobnosti o producentovi samotném. Jak se propracoval k této pozici v týmu Maxisu? Co přesně má na starosti při vývoji Sims 2? Co jej na práci nejvíce baví? Jaké jsou jeho záliby? To vše a mnohem více v tomto rozhovoru.

Již jsme vám nabídli rozhovor s asistentkou producenta Sims 2, nyní se můžete dozvědět podrobnosti o producentovi samotném. Jak se propracoval k této pozici v týmu Maxisu? Co přesně má na starosti při vývoji Sims 2? Co jej na práci nejvíce baví? Jaké jsou jeho záliby? To vše a mnohem více v tomto rozhovoru.
V minulém rozhovoru se vám představila asistentka producent The Sims 2. V rozhovoru dnešním na otázky odpovídal přímo zmíněný producent - Darren Futa. Ten mimo jiné pronesl několik vět o své práci a hlavně Body Shopu. Součástí povídání jsou dva screenshoty, demonstrující možnosti již zmíněného Body Shopu.Velmi obsáhlý rozhovor s asistenstkou producenta The Sims 2 - Lyndsay McGaw. Jak se propracovala k této pozici v týmu Maxisu? Co přesně má na starosti při vývoji Sims 2? Co jí na práci nejvíce baví? Jaké jsou její záliby? To vše a mnohem více v tomto rozhovoru.

Hodně krátký rozhovor s Willem Wrightem, otcem Sim her. Co si Will myslí o Sims Online, bude jeho pokračování? Na co se v Sims 2 nejvíce těší? Čtěte v přeloženém rozhovoru.
Rozhovor s generálním manažerem Maxisu Luc Barthelet. Luc v rozhovoru tomto už starším rozhovoru zdělil několik zaajímavých informací. Jako třeba podrobnosti o spuštění oficiálních stránek Sims 2.


© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet