The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

Speciál o hře Spore Informace o novém datadisku

Všechny příznivce veleúspěšných Sims čeká tento březen další datadisk, tentokrát však již pro druhý díl této série. Maxis společně s Electronic Arts tak položí první základní kámen další dlouhé datadiskové sérii. V minulém roce simové zažili přechod do plně trojrozměrného prostředí, letos se podívají na Univerzitu a prožijí perné studijní chvilky. První datadisk pro The Sims 2 rozšíří možnosti původní hry o jednu novou „studentskou“ etapu života, umožní simům studovat střední školu a nabídne hráči desítky drobných či meších doplňků a nových možností. Pojďme se na to ale pěkně blíže podívat.

Již druhé preview kombinované z prvními dojmy. To se zabývá převážně doplňujícími informacemi neobsažených v listopadu 2003. Toto preview vyšlo měsíc před vydáním hry.

První velký článek našeho serveru. Byl sepsán pár týdnů po prvním odhalení vývoje The Sims 2. Obsahuje tedy jen základní informace známé z té doby, je zde převážně z nostalgických důvodů :) Článek vyšel v listopadu 2003.


© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet